Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismerossel moziba? Csak...

Ismerossel moziba? Csak baratok/ismerosok vagyunk.

Figyelt kérdés

Lesz este egy film,de a felesegem nem akar eljonni es mas baratom sem. Visoznt van egy nalam kb 10 evvel idosebb nő ismerosom a kondibol akit szivesen elhivnak,mert tudom,hogy szereti a filmet.

Regebbi film,ujra vetitik. Szoval mar mindneki latta egyszer legalabb.

De nem is ez a lenyeg. Ha megkerdezem a tolem idosebb not,hogy eljon e velem, de a felesegem nem jon mert nem erdekli. Erdemes az elejen tisztazni,hogy semmi randi jellege vagy szaga ne legyen?

vagy csak hulyet csinalok magambol? Menjek el inkabb egyedul,igaz?

Mit javasoltok?



#mozi #másik nő #Ismerőssel #házason
ma 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Én finoman megjegyezném hogy sem haverjaim se feleségem nem akarta megnézni s remélhetőleg veszi a lapot. Vagy először úgy harangozd be hogy egy eredetileg egy több fős csapatot akarsz hívni, közte őt is, aztán később megmondod többiek nem akartak jönni.

De ha megkérdezi egyenesen (van ilyen) akkor egyenesen tisztázni hogy nem randi

ma 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem, igazabol mint utolso lehetoseg,mert nem sok kedvem van egyedul menni. nincs lo jo a szamar is. nyilvan ezt nem igy kozolnem,csak nektek mondom el.
ma 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Én imádok egyedül moziba járni.
ma 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En lusta lennék ilyen adrenalinszegeny dolgokra pazarolni az idomet.
ma 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!