Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elrontottam volna a fiatalkoro...

Elrontottam volna a fiatalkoromat?

Figyelt kérdés

Most 27 éves vagyok és sosem voltak barátaim, haverjaim, eléggé magányos voltam mindig is és jelenleg is.

Bulizni is csak egy párszor voltam egyrészt nem az én világom meg nem is volt hozzá társaságom (az a pár alkalom az a tesóm által jött össze). Barátnőm sosem volt, csak a húszas évem elején néhány kaland összejött a csodával határos módon.

Most ugye 27 vagyok és azt érzem hogy valami kimaradt a fiatal koromból. Nagyon gyorsan elment az idő. Mások szerintem több jót éltek meg és nekik lehetett igazán jó a fiatalkoruk.


ma 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinaltal helyette?

Kapcsolat nem artana, mar ha van ra igenyed.

ma 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem
ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs gond, depis vagy csak ezért érzed ezt, ilyenek nélkül is lehet boldog lenni azzal ami jól esik neked, ha még ez kell akkor irány a buli szerezz ott barátot és stb. Persze a válaszom nincs rád szabva, arra ott van a szakember pszichológus stb.
ma 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

Nem vagy lemaradva. Én 26 évesen becsicskultam egy nőnek 15 évre. 41 voltam amikor elhagyott és akkor kezdtem belecsapni a lecsóba. A kapcsolat alatt "nem lehetett".* Ma 52 vagyok és behoztam a lemaradást, sőt, ma is király az életem ilyen téren.



* azóta megtanultam a saját határaimat is meghúzni és azt az öntiszteletet, hogy kiálljak a saját igényeim mellett.

ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én 53 évesen jöttem rá ugyanerre úgyhogy neked jobb helyzeted van mert még bővebben van időd bepótolni. Valamennyi még nekem is van...
ma 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha csak bent poshadtál a négy fal közt a netflix meg a tiktok előtt, akkor sajnos mondhatjuk, hogy elrontottad, de még akkor is igaz, hogy előtted az élet, fel kell fedezni, hogy mi érdekel. Ha találsz egy hobbit, azzal már tudnak jönni az emberi kapcsolatok is. Attól, hogy az ember "felnőtt", még lehet "élni", nem kell 27 évesen munka-tévé-alvás életvitelt folytatni.
ma 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!