Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyiket viselitek rosszabbul,...

Melyiket viselitek rosszabbul, ha egy kritika igaz, vagy ha nem igaz?

Figyelt kérdés
ma 07:19
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Vegyes érzéseim vannak.


Nagymamám már elhunyt, de mivel még nem telt le fél év sem, kicsit nehezen találok magamra. Eléggé hiányzik, lehangol az üresség.


A közeli napokban egy osztálytársam azt vitatta, hogy szerinte "ettől félek, meg attól félek". (Hatalmi pozíciót akart szerezni egy tárgyalási helyzetben.)


Tehát oda-vissza működött egy bizonyos ellentétes helyzet. Értelemszerűen saját magának "öngólt rúgott" egy kijelentésével.

ma 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem igaz. Csak jobban ismerem saját magam, de faluhelyen lakok, pletykálnak mindent, de komolyan. Ha valaki a gyógyszertárba megy, akkor gyógyszerfüggő. Ha munka után néha megiszok egy sört, hú az alkoholista. Ha a munkahelyemen beszélgetek a főnökkel, akkor már nyalis vagyok. Faluba ne költözzetek, mert itt mindenki a pletyka miatt, a másikat lesi.
ma 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én nem tudom eldönteni. Szép közhely és gondolom, igaz is, hogy "de hát ha nem igaz, akkor mit számít?" Nevezhetnek téged butának, vagy kurvának, vagy irigynek, vagy akárminek, ha te tudod, hogy nincs igazuk, nyugodtan el tudsz haladni a bántások mellett. Vagy nem ilyen egyszerű?
ma 08:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!