Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Történt már ilyen veletek?

Történt már ilyen veletek?

Figyelt kérdés
Hogy adtatok valakinek egy ajándékot és nem azt a hatást váltotta ki mint reméltetek.Tehát mondjuk vesztek egy ajándékot amit a "ti" szivetek szerint választottatok tehát egyénileg és az a másiknak ez nem jelenti ugyanazt mint nektek.Remélem nem voltam túl bonyolult.
ma 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Ezért kell "semleges" ajándékot adni.
ma 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
84%
Nem bonyolult igazából. :) Igen, volt olyan, hogy nem feltétlenül úgy fogadta a másik személy az ajándékot Tőlem, ahogy vártam. Úgy gondoltam, hogy tetszeni fog neki, mert azt hittem ismerem és tudom, hogy mi a kedvence, na meg mit szeret, de még mosolyogni, vagy megköszönni is alig akarta. 😃
ma 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Persze. Valamilyen szinten minden ajándék ilyen. Ne legyenek elvárásaid a másikkal szemben ilyen téren, soha.
ma 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
2. vagyok: még talán annyi, hogy a nemtetszés ellenére azért nem szomorkodtam, örültem neki, hogy adhattam valamit...
ma 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igazából csak a tesómnak jó ajándékot venni, mert ő mindennek nagyon örül, másokkal sokszor jártam úgy, ahogy leírod. A férjemnek hiába akarnék én bármit venni, halál fapofával veszi át, és elsuvasztja.
ma 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak olyan volt mikor kényszerbol veszek ajándékot mert elvárja a másik. Szinte követelik.

Ilyenkor vert izzadva, sokszor segitséggel keresek dolgokat.

Aztán persze soha nem örül neki olyan exem is volt aki egyenesen fikázta is. Pl parfümmel "erőszakolt" hogy neii az a vágya, és nem 60 ezres eredetit vettem hanem amit kimérnek parfümösnél. Erre elkezdte kritizálni hogy nekem ő biztos nem ért annyit stb.

Meg hányszor vettem hovegén is utolso penzembol vmit. Egyik se örült neki.

ma 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5-ös


"mert ő mindennek nagyon örül"


ilyen emberekből kellene több a mai világba

ma 16:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Volt húzásnál. A legnagyobb hülyeségnek tartottam. Az ember szinte csak olyat húz akivel nincs jóba vagy nem ismeri. Vért izzadtam hogy, jót adjak, én nagyon örültem volna azoknak, ráadásul azt vettem aminek örült elméletileg, de nem tetszett neki. Nyilván csalódott voltam, meg sajnáltam a belefektetett energiát, de legalább nyugodt volt a lelkem, hogy mindent megtettem. Ez van.


Fordított esetbe szintén voltam, amikor hangsúlyoztam, hogy mit nem akarok és lesz*rom stílusba csak azt kaptam.

ma 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8-as


Amúgy én nem tudom,de szerintem az lenne a legjobb ha az bármilyen kis dolognak tudna örülne amit kap..

ma 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!