Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van az ismeretségi körötökben...

Van az ismeretségi körötökben ilyen ember?

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm aki elég furcsán él..39 éves,igazából nem ért semmihez a világon,megvan a 8 általánosa meg speciális iskolában rakott le ilyen gyorstalpalós szerkezetlakatos "szakmát" de azt is csak azért mert a tanfolyam ideje alatt pénzt is kapott.Életében 2 munkahelye volt ahol összesen nem dolgozott 1 évet,az önkormányzathoz megy el néha pár hónapra közmunkára,oda is csak akkor ha behívják,3 éve volt utoljára bevétele,ami álláskeresési segély volt.Azóta semmi.Az anyjával él,az anyja tartja el,aki lassan nyugdíjaskorba érvén 12 órázik az egyik közeli gyárban.Az úriember általában délután kel fel,ritka amikor felkel 10-11 órakor..heti 1-2 alkalommal főz egy egyszerűbb kaját,de természetesen azt is felhánytorgatja az anyjának hogy ha ő is elmenne dolgozni akkor ki főzne kaját,mit ennének.Az anyja fizet minden számlát,az anyja ad neki pénzt bevásárolni,az anyja pénzéből vesz magának ruhákat,de nem mindegy milyet,mert ő piaci szarokban nem jár,csak minőségi márkás ruhákat vesz fel.Ha csak elmegy a helyi Aldiba úgy kiköltözik mintha díjátadóra menne...Szóval az anyja fizetéséből megy minden egyes kiadás.

Amikor én vagy bárki más felhozza neki hogy miért nem dolgozik,akkor azt mondja hogy ő szerencsétlen mert bárhová jelentkezik őt nem veszik fel,mindenhová csak hátszéllel lehet bejutni,szidja a kormányt hogy minden miattuk van ellehetetlenítve...és ilyenek,nem is írom tivább mert csak felidegesítem magam.

Most összevesztem vele nagyon amikor találkoztunk,mondtam neki hogy hirtelen 20 embert fel tudnék sorolni akinek nincs iskolája mégis dolgozik normális helyen, te vagy a világ legsemmirevalóbb embere,anyádat kihasználod a végtelenségig,élősködsz a nyakán csak te világ lustája.Eljön az idő amikor anyád majd nem lesz,és akkor neked véged,az utcára kerülsz,vagy éhendöglesz,és senki nem fog segíteni mert mindenki tudja hogy egy ingyenélő semmirevaló ember vagy..Persze ő sértődött meg..mert végre valaki az igazságot a szemébe mondta.

Ismertek hasonló embert?

Én hálistennek csak ezt az egyet ismertem..


ma 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem, de ha ismernék se tartanám vele a kapcsolatot, annyira sem érdekelne, hogy leálljak vele vitatkozni. Felőlem éljen nyomorban, aki akar.
ma 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Igen, egyik szomszédom, 42 éves férfiként ugyanez kb. Életében nem dolgozott, max 3 hónapot, tb-je sincs fizetve. Az anyja lassan meghal, akkor nem tudom miből fog élni. De ahhoz képest most vett magának új kocsit, nem is értem...
ma 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Semmi közöd az életéhez. Valami tanyasi másokat kibeszélő ember vagy?
ma 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%

Hidd el, nem csak tanyan beszelik ki ezeket.

Es valoban keptelenek felfogni hogy ha a mamahotelnek vege, ok is mennek par honap alatt a levesbe.

ma 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Mint te egy helyesírási szótárért? Elnézést, de utálom amikor más emberek életét nézik. Gondolom a sajátjukkal elégedetlenek, így másokat néznek. Van 48 éves ismerősöm. Otthol lakik, a fizetése 90%-át a szüleinek adja haza. Senki nem szólja meg.
ma 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

a fizetése 90%-át a szüleinek adja haza. Ezzel nincs is gond.

Csak nekunk vannak olyan ismeroseink is akiknek semmi fizetesuk nincs, 40-50 evesen is a gyerekszobaban ulnek egesz nap, es ELOSKODNEK a szuleiken.

Kivancsi volnek te meddig turnel egy parazitat korulotted.

ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tanyasi kibeszélőember,nem foglalkozom mások életével,csak az ismerőseim körében ez az egy ember ilyen,és akárhányszor találkozok vele ontja a panaszt hogy mennyire szar minden,viszont tenni nem tesz semmit hogy jobb legyen neki,inkább élősködik a 64 éves anyján..Azzal szerintem semmi baj ha valaki a szüleivel él 40-50 évesen,és beszáll a költségekbe,netán ő fizet mindent...ezzel tényleg semmi baj.De az hogy egy életerős fiatalember akinek nincs semmi fizikális problémája,betegsége,csak otthon döglik éjjel-nappal,mindenféle kifogást kitalál csak ne kelljen semmit csinálnia az ocsmány dolog.Az meg még ocsmányabb amilyen módon kihasználja az anyját,az egyszerűen undorító.
ma 12:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!