Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézik az emberek azokat...

Miért nézik az emberek azokat a pasikat, akik pl: fodrásznak, lakberendezőnek, varrónak tanulnak?

Figyelt kérdés
Ezt sose értettem. Hiszen a nők közt is van rendőr pl. Akkor miért égő szerintetek, ha egy pasi fodrásznak, takarítónak, vagy hasonló szakmákat tanul? Ti hogy vélekedtek erről?

ma 12:21
 1/7 A kérdező kommentje:
*Melegnek
ma 12:22
 2/7 anonim válasza:
61%

Én autókat szerelgetek pasasként, de nagyon utálom. Na ezért ülök pl most is itt. :D

Fizimiskám alapján bnőm azt mondja, inkább nézek ki úgy, mint egy irodalomtanár.

Na sokszor ezért is lepődnek meg, amikor retkes, meg olajos a kezem.

De rendszeresen le is b.ziztak régebben is.


De ismerek olyan fodrászt is pl, akiről simán elképzeled, hogy hengerfejeket pakol, meg szelepülést csiszol rajtuk marógépen.

ma 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Öcsém fodrásznak tanul, pedig több idegen nyelvet beszél folyékonyan, és egy jogi diploma is simán kiesne belőle, mégse nézem le.

Egy gyerekkori ismerősöm szabász saját vállalkozással, egy másik meg a takarítóbizniszben dolgozik ugyancsak saját céggel, a közös bennük, hogy mindkettő masszívan milliomos.

ma 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
64%
Talán, mert melegnek nézik őket
ma 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Mert sok az alkoholista, aki már a feleségét se tudja megbas*ni. Ezért jóízű b*zizással kompenzálnak például a kocsmapultnál, vagy otthon a kanapén.
ma 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért egy női rendőr egészen más kategória, mint egy varró férfi, szerintem.

Ha autószerelő nőt írtál volna, akkor talán megáll a hasonlat.


Egyébként szerintem ez azért van, mert egy férfi esetében általában elvárás, hogy erős legyen, határozott, rátermett. Namármost, ha egy férfi nekem úgy mutatkozik be, hogy műkörmösként dolgozik, akkor mindenre gondolok, csak arra nem, hogy az általános férfimunkákat meg tudja csinálni.

ma 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert szokatlan, hogy nem a megszokott foglalkozásokat választják. Valamint kevesebb a viselkedésük...
ma 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!