Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet valaki ennyire laza?

Hogyan lehet valaki ennyire laza?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van a faluban egy férfi, 50 év körüli és kb a világ legnyugodtabb embere.Soha semmin nem idegeskedik!Apám legjobb haverja, és elég sokat van nálunk én is szoktam vele néha beszélgetni.Mondják is a faluban, hogy biztos nem agyvérzésben fog meghalni.Az igazsághoz hozzátartozik, hogy enyhén alkoholista, a helyi tszben kisfőnök, van két gyereke és igazából a munkája is teljesen nyugodt.Multkor a felesége felhívta, amikor ott volt nálunk megkérdezte a férfitől, hogy felhívta e már a szerelőt, annyit mondott( sörrel a kezében), hogy majd lesz valahogy...Hogyan lehetnék ennyire nyugodt én is?
tegnap 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy az alkoholtól lesz nyugodt.
tegnap 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg ez lenne a normális. Idegeskedéssel is ugyanott vagyunk mint idegeskedés nélkül, csak közben nyírjuk magunkat.
tegnap 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csak nem vagyok alkoholista. A jó dolgokkal szeretek foglalkozni, a rossz dolgok meg úgyis megoldódnak, nyilván úgy, hogy én cselekszem, hogy meg legyenek oldva, csak nem értem, miért kellene közben idegeskednem. Olyan még soha nem volt, hogy lett volna valami szar, vagy kellemetlenség és ne oldódott volna meg előbb vagy utóbb.

De a párom pl az ellenkezője ennek. Volt, hogy nem működött a klímánk, le lett beszélve egy időpont a klímásokkal, és egész végig azt hallgattam, hogy jaj reméli, hogy meg tudják majd csinálni, rájönnek mi a baj, mi lesz, ha nem tudják, szar marad, jaj ajjajjajajjjjj mi lesz akkor😃 Én meg konkrétan leszartam, mi van a klímával, mert megvolt az időpont, jönnek, majd AKKOR kiderül mi van és ha nem tudják megcsinálni, lehet tovább gondolkodni, mi legyen. (Amúgy kijöttek és megjavították, ennyi.)

tegnap 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!