Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy kapcsolatom se élte túl a...

Egy kapcsolatom se élte túl a véleménykülönbség terhét, hát nálatok?

Figyelt kérdés
ma 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam megélte, mert ha nem érdekelt a csaj véleménye, csak ráhagytam.
ma 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mikor leszünk mindenben egy véleményen. Ez a különbség dolog, kezelhető nálunk. Sőt olykor izgalmas, érdekes, több mint harminc éve.

Szerintem marha unalmas lenne, ha mindenről ugyanazt gondolnánk.

De nyilván nem úgy találtunk egymásra anno, hogy az alapvető értékeink különböztek.

ma 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én kibírnám de akik vallásháborút indítanak csak mert nem szeretem a kedvenc íróját, vagy lehülyézem valamiben, mert szerintem hülyeség, azok nem bírják.

Pedig én csak megmondom hogy hülyeség. Nem annyira kibírhatatlan elviselni ezt a néhány szót, mondjuk 2 havonta ha szóba kerül.

De sokan vallásosan ragaszkodnak valamikhez és félnek hogy elkárhoznak ha olyannal töltenek időt aki nem szeret valamit amit ők igen, vagy fordítva.

ma 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy a véleménykülönbség mit takar? Alapból nem tud 2 személy hosszabb időt eltölteni egymással ha alapjaiban különbözik a véleményük, a világról alkotott megítélésük, politikai nézeteik stb. Egyértelmű, hogy 1 pár sem ugyanolyan 1000%-ban. De kisebb dolgokról, meg lehet egyezni, kompromisszumot kötni, illetve elfogadni a másik álláspontját is. Pl filmekről, könyvekről ilyesmi.
ma 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!