Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok. Nálatok az első randi...

Lányok. Nálatok az első randi már eldönti, hogy akartok e járni a pasival?

Figyelt kérdés
Ha nem döntöttök a folytatás mellett, mi az oka?

ma 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Vajon mi... olyan tulajdonság, ami nem fér bele.
ma 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első randi eldönti, hogy akarnám folytatni, a többi, hogy lesz-e belőle kapcsolat.


Van-e közös beszédtémánk, hobbink, a világnézeteink mennyire hasonlítanak.

ma 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És elvárjátok a mozit, vagy éttermet az első randin? Pl ha egy gyorsbüféhez vinne a pasi hot dogot enni?
ma 11:57
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell nagy programozás, de azért ne egy McDonald's legyen a férfi szintje. Akkor üljünk be egy kávéra, vagy menjünk el sétálni, vagy nézzünk meg valami kiállítást.

A mozi és az étterem a legrosszabb randiötletek közé tartoznak, legalábbis szerintem.

ma 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A mozi szar, a hot dog meg arra való, ha már kapcsolatban sétálgatunk a városban ügyintézés közben és megéhezünk. Ki lehet találni kreatívabb randis programokat, érdeklődési kör alapján. De egy szimpla kávé + süti melletti beszélgetés is jó elsőre, valami kulturált helyen.

A folytatás meg ja, eldől az első randin, ha unalmas a másik, vagy olyan dolgokat mondd, amik alapján nem passzolnánk, akkor minek legyen több.

ma 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt mindenképp eldönti, hogy lesz-e második. Sőt, ha ilyennel állna elő, hogy hotdogozás egy talponálló előtt, akkor már első randi sem lenne. Azért a trógerségnek, igénytelenségnek is van határa, jó hogy nem már a helyi késdobálóba megyünk.

Nem kell drága étterem, a mozi szerintem első alkalomra kifejezetten rossz ötlet (beszélgetni kéne, azt meg nem a film alatt szokás), de azért egy egyszerű, de rendes beülős, tiszta kávézó vagy cukrászda ne legyen már megugorhatatlan szint. Ha nincs pénze ilyenre, az se baj (meghivatni sem szokásom magamat), akkor menjünk el sétálni valami szép helyre, belváros, vízparti sétány, ingyenes kiállítás stb. Ezek nulla forintba kerülnek és mégis kulturáltak, megismered a randipartnert is.

ma 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Minimum egy kirándulás nálam elvárt. De úgy, hogy közösen álljuk a költségeket. Így látom a másikat helyzetekben, így már könnyebb dönteni. Nem szeretem húzni az időt hetekig fél órás randikkal.

Az döntő, hogy van -e kémia az első randin. Ha nincs, kár folytatni.

ma 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valami szembeötlően negatív dolognak kell ahhoz történnie, hogy azt mondjam, nem akarok vele második randira menni. Például bunkó, tiszteletlen velem és/vagy a kávézó (vagy hasonló, általunk közösen meglátogatott hely) személyzetével, kiderül róla valami, ami nálam szóba sem jöhet (drasztikus, de pl. emberölés, több év börtön, ittas vezetés, vagy szándékos veszélyokozás).
ma 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8, jogos. De pl én már ilyenkor eleve el sem megyek randira, ha a múltjában van valami ilyen dolog. A randi előtt telefonon beszélgetek párszor a férfival, meg szoktam kérdezni, hogy van -e olyan, amit tudnom kell.

7-es voltam.

ma 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!