Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az asszonyok mikor unják meg...

Az asszonyok mikor unják meg az ember az uram kifejezést miért nem mondják a férjem a párom mondjuk ?

Figyelt kérdés
ma 09:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vettem észre, hogy a fiatalabb nők csak vicceskedve használják az uram kifejezést a férjükre.


Így viszont egész sűrűn szoktam hallani én is.

ma 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom ilyen asszonysutyorgó szintű csoportokban olvasol, ott rendszerint így használják.
ma 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem tudom, hogy az uram mitől cikibb, mint a párom, nálam párja a zokninak van…

Az úr meg nem csak az elnyomó valaki, hanem pl egy úriember, aki megtalálta már élete asszonyát. Bár ha itt tartunk, az asszony sem tudom, miért másabb, mint uramozni, emberezni.

Férje meg hivatalosan annak van, aki házas. De közülük is sokan páromoznak, uramoznak.

ma 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13-as, ha szerinted a párom kifejezés csak zoknira vonaktozik, akkor kiváncsi lennék, mit mondasz a szerelmesPÁR, jegyesPÁR, házasPÁR, szülöPÁR stb. esetén, ezek ugyanis magyar alapszavak.

De a kommented többi részéböl is az derül ki, nem érted a magyar szavak jelentését!

ma 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!