Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lő naponta szinte újabb...

Miért lő naponta szinte újabb és újabb szelfit, több ötvenes nő, a facebookon?

Figyelt kérdés

Tehát monoton téma, háttér, semmi mondanivalója a képnek, se update kirándulásról semmi, csak bebámulás a kamerába, különböző szögekből, mosollyal, mosoly nélkül, fenntről fotózva, hogy ne látszódjon toka, ránc, kackiásan nézve stb, olyan őrült dolognak tűnik!

Ezek mind házas vagy özvegy, gyerekes (nagyobb gyerekek) nők, de olyanok, akik szeretnek titkos szeretőt/ szeretőket tartani, talán annak üzennek, vagy feltűnősködés nem tudom, de szánalmas valahol ez a kérlek likeolj kérlek nézz rám dolog

Vannak ismerőseim akik utaznak es fotózkodik a család hogy peldaul itt szedjük az almát a kertbe, itt állunk a Niagara vízesésnél stb az ilyen fotóknak van értelme, megörökít valamit! De csak így bambulni a kamerába naponta egy bizomyos kör fölött túlzás, csupa ránccal, gyér hajjal.

45/nő


tegnap 22:32
 1/9 A kérdező kommentje:
* kor fölött
tegnap 22:33
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a férjem mondja, ezek a nők el akarják adni magukat.


De ha például lehet, hogy tényleg a lajkok, szivecskék, kommentekből építi az egóját amit a férje, főnöke, gyereke napi/heti rendszerességgel a földbe döngöl.

tegnap 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs. Gondolom valami kapuzárási pánik féle lehet.
tegnap 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
önbizalomhiányos,magányos,pasit akar fogni, szomorú módon nincs élete, szereti a sok lájkot, meg akarja mutatni, hogy milyen szép/+bájos v dögös , unatkozik, saját figyelmét eltereli -addigse kell a problémáival foglalkoznia,hobbi,játék,kihívást teljesít/+fiatalos akar lenni.
tegnap 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ezeknek sok pasi a likeolója, akiket különböző társkeresőkről szed össze, akár a férje mellett, akit nem érdekel vagy be volt tanítva, hogy erre neki joga van, vagy a férj iszik stb

És akkor ő nyomja ki magát, fenntről fotózza magát, madártávlatból, aztán kackiásan mosolyog oldalról, aztán szemből, a nyakán a bőr kreppelt, de nem számít, éljen a flört mert ugye miért nem, csak ne lenne ennyire kur.a szánalmas az egész!

tegnap 22:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is gáz, figyelemfelkeltő, és mivel valószínűleg nem boldog így akarja visszaszerezni az önbecsülését, hogy szépnek érezze magát stb. Csak abba nem gondolnak bele, hogy ez ideig óráig tart, aztán mindig kell az újabb kedvelés, az újabb visszajelzés különben elveszik az önbecsülésük. De ha valaki ezt innen akarja visszaszerezni, akkor ott már nagy bajok vannak.
tegnap 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A válasz viszonylag egyszerű: kóros szexhiány.
tegnap 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért csinálják, nekik ez a szórakozás biztos, amúgy ez engem egy cseppet sem zavarna, gondolom be lehet állítani, hogy ne mutassa ezeknek a nőknek a képeit a Facebook.
ma 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert így akarják eltölteni a szabadidejüket, míg te gykzással.


Amúgy sosem értettem ezeket a "facebookfelhasználó nők"ös kérdéseket.

A saját személyes ismerőseidről minek panaszkodsz? Ők a barátaid, és családod. Nem baromi tökmindegy hogy mit raknak ki? Vagy ha ennyire zavar, nem tudod megkérdezni egyiküket?

Én személy szerint nem látok bele egyikük fejébe sem, hogy meg tudjam mondani, hogy pontosan miért raknak ki ilyen képeket, mint ahogy innen senki más sem.


Na mindegy... Szerintem (pláne manapság) nagyon fontos észben tartani, hogy a neten nem minden érted van, és nem minden a te szórakozásodat szolgálja. Ha valaki a saját személyes netes felületére számodra unalmas képeket rak ki, akkor az az ő dolga. Az meg a tiéd, hogy nézegeted-e.

ma 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!