Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha megnyernéd a mostani 5-ös...

Ha megnyernéd a mostani 5-ös lottó nyereményt,mire költenéd?

Figyelt kérdés
tegnap 17:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

18-as


" Ettől még vannak olyanok is, akik igen, például én is"


Ez nem valami diplomatikus válasz.Mert ezt csak akkor tudná az ember ha benne lenne ebbe a helyzetbe.Én személy szerint nem tudom mert csak akkor derülne ki ha ebbe a helyzetbe lennék.De ettől függetlenül v hogy gyakorolnom kellene az önuralmat hogy ne bolonditson meg a sok pénz,és probálják továbbra is olyan szerény életet élni mint eddig..

tegnap 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

15-ös


"Aki normális, az nem pénzzel jut hozzá nőkhöz, hanem normálisan bánva és egyenrangúként megpróbál szerezni, de nem elsietve és nem erőltetve. "


Te neked van fogalmad egyáltalán hogy hány férfi próbál pénz nélkül nőhöz jutni? Szerinted ha ez sikerülne nekik akkor járnának örömlányokhoz? Nem 1 ismerösöm van aki teljesen normális és kedves,de a nők levegőnek nézik őket,v miért.Hiába önmagukat adják,egyszerüen v miért a nők kerülik őket.Persze biztos bennük van a hiba,de mire épitsék az önbizalmukat amikor az a kevés nő is nemet mond nekik akiket baromi nehezen és sok bátorságot összeszedve megszólitottak.Ilyenkor az ember az eléggé elcsügged,hogy miért a sportkocsis és nagyképü burzsuj pasik mászkálnak bomba csajokal,és a rendes és szeretetre méltó pasik miért nem? Nem marad nekik más csak a pénz amivel letudnák egyszerüsiteni ezt az egészet.Legalább a szüzességük legyen már oda akkormár.

tegnap 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Egy 100-ast megtartanék, menne hagyományos rövidtávú (inflációálló) befektetésekbe, euróba, meg igazándiból ez az, amit 2 éven belül felélnék utazásokra, javakra, illetve 60-80 meg elmenne egy szerényebb később kiadható lakáskára, ami kiszabadít az albérletből.


A többi menne nagyobb befektetésekbe, kriptó az én helyem. A köv nagyobb btc rekord után pedig 1/3 maradna már csak kriptóban, 1/3 hagyományos befektetésekben (tőzsde, ingatlan)

A maradékból pedig egy agrárvállalkozást próbálnék csinálni. Valami olyat,ami ilyen tipikus hely, kézműves... lenne minden, amiből hamar lehet terméket csinálni, pl sör! Alapanyagoktól a végtermékig. Zabkásák... ilyesmi. Amit én is szeretek.

tegnap 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
helyi*
tegnap 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!