Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is így nőtt fel a 2000-es...

Más is így nőtt fel a 2000-es években?

Figyelt kérdés
Arra a generációra gondolok (Gen Z) akik már amerikai befolyás alatt nőttek fel: Rajzfilmektől kezdve (Cartoon Network) a filmcsatornákon át, (TCM, MGM), zenékig (MTV) minden az USA-ból érkezett, magyar tartalommal a nyelven kívül keveset érintkeztünk. Általános iskolában az akkori baráti körrel nagyon vártuk ki nyeri a 2008-as választást, tartottuk július 4.-ét stb. a hálaadás pl. még minden évben meg van tartva a családdal. Nem tudom, hogy ez elszeparált eset, vagy sokakat érintett, de a mai napig nagyon idegen Magyarország, és az emberek.

tegnap 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hálaadás??? Te jó ég...
tegnap 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elszeparált eset.

Emlékszek, milyen fura volt nézni, hogy hogy mutatták be az amerikai iskolákat, és miben különbözött a magyartől, meg az ünnepek, amiknek nem értem a miértjét. Az egyetlen, ami beszivárgott Magyarországra valamilyen szinten, az a halloween, de a mai napig nem értem, viszont pont teszek rá, mert ha be kell tegyem a csontvázas fülbevalómat azért, hogy legyen plusz egy indokom berúgni, hát legyen. De hogy mit ünnepelnek hálaadáskor? Tudja a rák. A július negyedikét is csak a törikönyvből tudom. Pont hallottam egyébként augusztusban egy kocsmában, ahogy részeg magyar srác magyarázza a részeg amerikai srácnak augusztus 20-át azzal, hogy pontosan olyan számunkra, mint számukra a 4th of July.

Az én környezetemben rengeteg magyar tartalommal érintkeztünk a 2000-s években. Mert "a mi gyerekkorunkban még nem volt internet, de volt Maunika só te fas.zopó!" Meg az összes többi legendás videó.

tegnap 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!