Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktál közös zuhanyzót...

Szoktál közös zuhanyzót használni, ha igen hol? Férfi vagy nő vagy?

Figyelt kérdés
zuhanyzó, közös

szept. 16. 13:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Csak szerintem szánalmasak az arm.4 felhasználótól kapott privát üzenetek?
tegnapelőtt 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nem. Tényleg az.

Szerintem egy kisfiú aki nem meri letolni a gatyát egy zuhanyzóban.

tegnapelőtt 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Szinte mindenki szokott közös zuhanyzót használni, aki fürdőbe, uszodába, strandra vagy kempingbe megy kikapcsolódni és pihenni, rendszeresen jár edzésekre sportolni.

Én is számtalan alkalommal használok közös zuhanyzót ilyen helyeken, ami teljesen hétköznapi, normális és megszokott dolog számomra. (F)

tegnapelőtt 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

#13

Csak nem mindenki jár ilyen helyekre. Én pl egyik felsorolt helyre se járok így én nem szoktam sehol közös fürdőt használni. (Kempingekben amúgy sok helyen eleve nem közös)

tegnapelőtt 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Így van, kedves 14-es válaszoló: egy szóval se állítottam, hogy kivétel nélkül minden ember használ közös zuhanyzót. Azt írtam, hogy "SZINTE mindenki AKI megy, AKI jár" ilyen helyekre. Vagyis nem azokra vonatkozik a válaszom, akik nem fordulnak meg a felsorolt helyeken. 😊
tegnapelőtt 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Igen szoktam.

Fürdőkben, és edzőtáborokban.

25 éves srác vagyok

tegnapelőtt 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Igen, suliban. f
tegnapelőtt 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Uszodában,csapatsport és edzés után szoktam használni a zuhanyzót.Lány vagyok.
tegnap 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nyáron sokat kempingezünk,télen termálba járok,így szoktam közös zuhanyzót használni. Mindig meztelen vagyok,nem fürdőruciban tusolok és egyáltalán nem zavar,ha látják a meztelen testemet,akár szőrös,akár borotvált vagyok. Azt hiszem mindent leírtam,így megkímélek mindenkit a privát üzik írásától L 19.
ma 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Persze. Pl uszoda.

17 f

ma 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!