Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számodra melyik a legellenszen...

Számodra melyik a legellenszenvesebb Youtube szereplő?

Figyelt kérdés
Nekem Vászonzsákoslány, Anzselika Habpatron, Temesaniko.
szept. 16. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Jólvanezigy
szept. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Nikocado Avocado
szept. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

- Logan és Jake Paul

- 2Okos

- Andrew Tate

- Nikocado Avocado



így hirtelen ezek jutottak eszembe, akiket ismerek is, meg kb. bármelyik suttyó prankster, aki konkrétan bűncselekményt követ el a nézettségért meg másokat nyomorít meg, lop meg, aláz meg (nevek nem jutnak eszembe, mert nekem annyira nem tényezők, de volt pár ilyen botrány). Illetve a felsoroltak közül Nikocadón kívül egyiktől sem láttam még csak videórészletet sem jó ideje (tőle is más videón láttam ezt az "ördögi professzor" jellegű fogyós videót), annyira kerülöm őket, szóval lehet, hogy vmelyik lement azóta youtube-ról.

szept. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nikocado Avocado - erre kár volt rákeresnem 🥴😬
szept. 16. 14:40
 5/11 anonim ***** válasza:
3. vagyok... most látom, vmiért kitörlődött, de be akartam írni Mea Goldot is mint idegesítőt.
szept. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

Pottyondy Edina


A humorosan burkolt beszólogatásai, a "majdénjólmegmondom" stílusa. De közben semmi megoldást nem nyújt, csak a dühös kisember röhög rajta egy sort és mondogatja, hogy ja, úgy is van. De én nem szeretem az ilyen típust, ezek semmit nem tesznek hozzá a közöshöz, csak tipikusan kárálnak, mint egy fekete nő, hogy "én megmondtam". Nekem megoldások és ötletek, na meg tettek kellenek.

szept. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2okos és Logan Paul mindenképp.
szept. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dancsó
szept. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagy Feró.

Igazi tajparasz semmirekellő proli.

szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem a Tina nagyon nem szimpi. Beszélni nem tud, élősködik a "férjén" és azért megszólta mert magyar barátnője volt korábban! Nagyon c-a stílusa ami igénytelenné teszi hiába a szép környezet látszik, hogy NEM oda való! Véleményt sem lehet róla nyilvánítani mert ő a szólásszabadságot nem tiszteli, negatívan véleményezni nem lehet, de a szereplést erőlteti mert persze a munka nem megy!

A menése, mozgása, beszéde hát génhibás na!

szept. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!