Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olvasnak az emberek papír...

Olvasnak az emberek papír alapú könyvet, vagy újságot?

Figyelt kérdés
Ti is a neten, telón, tabon olvastok a nyomtatott papír helyett?

szept. 15. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerinted miért vannak könyvesboltok és könyvtárak?
szept. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Én nem szoktam a telefonomon könyvet olvasni, számomra sokkal könnyebb megérteni a történetet és a mondanivalóját papír alapú könyvből mint telóból. A “lopott” pdfben való letöltése egy könyvnek nagyon nagy tiszteletlenség a szerzővel szemben, illetve azáltal, hogy te nem megveszed, hanem letöltöd egy illegális oldalról, az író nem kapja meg a neki járó jogdíjat.
szept. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Az elmúlt 2 hónapban csak olyan 30 könyvet vettem kb.
szept. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Így jártak. Eszembe sincs kiadni 10 000ft-ot egy könyvért. A zenéket is illegálisan szedik le, és szerintem a mozikban se tolonganak az emberek.
szept. 15. 12:27
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
#4: most kikről beszélsz?
szept. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Sztem már nem nagyon. Egy kis szelet, aki még könyvet olvas, meg öregek akik újságot. Sztem újság gyártás hamarosan csődbe megy és a könyv is. 100 éven belül biztos, de lehet 50 év is elég lesz. Mindent uralni fog a digitális világ. Egyre fejlettebb kütyük és megoldások jönnek majd.
szept. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szoktam könyvet venni, nagyon kevesen szoktak a boltban lenni.
szept. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6: az 50-100 év neked "hamarosan"?
szept. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kevesen.


Az a tapasztalatom, hogy ma már főleg azok olvasnak könyvet, akik max. átlagos képességűek, és alig várják, h felrakják a facere, hogy 234. könyvet olvastak el a hónapban.

Engem sem érdekelnek a könyvek, neten sok dolognak utánanézek, vagy videót nézek. A regényolvasást meg időpocsékolásnak is tartom. Annyi dolog van az idegen nyelvek szinten tartásától a sportig, olvas a franc könyvet. A pénzt is sajnálom rá.

szept. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én imádom a könyveket, csak nem értem, ha pdf-ben pl megvan az összes harry potter regény, miért venném meg őket könyvként. Egyrészt én is sajnálnám rájuk a pénzt, másrészt óvjam a könyvet mindentől, hogy tiszta maradjon.
szept. 18. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!