Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokaknak miért fontos ennyire...

Sokaknak miért fontos ennyire más véleménye arról, hogy milyen a teste?

Figyelt kérdés

Renegeten járnak edzőterembe, de sokan szerintem csak azért, hogy aztán az instán felvagjának vele. Egyszer egy ilyen típus megkérdezte, hogy na látható a fejlődés, én meg valami ilyet kommenteltem, hogy nem. Nem tetszett neki.


Miért nincsen sokaknak reális önképük, miért befolyásolja az embereket, más mit mond?



szept. 14. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem fontos. Csak azért edzek folyamatosan, hogy az ellenségeimet el tudjam intézni.


40F

szept. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem elégedettek magukkal és így kívűlről várják a megerősítést.

Viszont azzal , hogy járnak konditerembe folyamatosan a testükön változtatnak azzal elérnek változást az eredménnyel is csak ők maguknak is meg kell erősíteniük annyira magukat ha még egy ilyet írnak akkor nem azért van mert ők rosszak vagy nem változott volna semmit a testük, hanem mert a másiknak nem tetszik hogy másik fél akarja változást és tesznek is érte

szept. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg azért hatunk egymásra akkor is ha bántunk másokat egyszerű azt mondani hogy ne törődj vele amikor sokadszorra kapsz bantást és nem tudod megvédeni magad és jót nem is kapsz. Akkor nem könnyű közben a magadba vettet hitted is megtartanod szerintem
szept. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

rengeteget számít a körülötted lévő emberek véleménye ösztönzése.

nekem pl az emlegették egy időben hogy milyen izmos vagyok stb és kezdtem én magam is jól érezni jobbnak látni és el is kezdtem tenni érte hogy még inkább az legyek. addig viszont gyenge szarnak éreztem magam.

szept. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
53%
Talán csak nem akarnak tohonya pupákok lenni, hanem egészségesen akarnak megöregedni. Inkább menj te is kondiba, kérdező. Ne mások teste legyen fontosabb.
szept. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!