Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy személyiségzavaros ember...

Egy személyiségzavaros ember igazából soha nem dobja el az exét végleg hanem akár évek múlva megpróbál visszajönni ha épp nincs más neki?

Figyelt kérdés
szept. 9. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Ez főként azt az exet minősíti, aki vissza is fogadja évek múltán !

Ugyanis az, aki megszokta, hogy visszamehet, az pofátlanul vissza is megy és kezdi elölről az egészet,ami annak idején a szakításhoz vezetett.


Ilyen exet nem tudom sajnálni, semmilyen téren.

szept. 10. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
22%

Mondjuk nem értem miért szempont az bárkinek hogy te kit sajnálsz és kit nem. Pont a te sajnálatodra fog majd vágyni bárki is. Szerintem az ex mérlegel, van a bántalmazó, meg van az undormány rosszmájú mint az 1-es, és akkor néha inkább a bántalmazót választja, az legalább izgalmas, míg az ilyen mint az 1es csak egy posvány.

A bántalmazó szerintem nem megy vissza mindig, csak addig amíg nem fél valamitől, pl az ex új párjától félhet.

szept. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!