Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Harminc évesen fel lehet még...

Harminc évesen fel lehet még nőni, vagy csak több éves pszichológiai munkával?

Figyelt kérdés

Röviden rólam: 30 éves, meleg srác vagyok,aki kb 3 éve jött csak rá a másságára. Előtte próbálkoztam lányoknál is, sikertelenül.


Most van egy kapcsolatom, de sok mindenben nem passzolunk, pl értékrend, érdeklődés, a srác fiatalabb is 5 évvel, mégis azt érzem én vagyok az alárendelt szerepben.


Anyám is meg valamennyire apám is nárcisztikus. Nekik mindig mindenben igazuk volt. Anyám a nevelés jóságát sokszor abban látta, hogy mennyi pénzt áldozott ránk. Ő ebben méri a szeretetet. Ugyanakkor sokszor ez alól nem akartam szabadulni, 24 éves koromig teljesen otthon laktam, majd 26 voltam, mikor véglegesen elköltöztem külföldre. Itt jöttem rá a másságomra is egyébként.


Másfél éve vagyok kapcsolatban, s bármennyire is problémás picit a párom, azért arra rájött egy idő után, hogy én még mindig gyerekes vagyok, nem akarok felelősséget vállalni, néha nem élek a realitások talaján, kiakadok, ha valami nem úgy alakul, ahogy én szeretném.


Röviden ennyi. Mit tudnátok erre mondani?



szept. 9. 10:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
53%
Igazából bőven létezik ilyen, aki valahogyan sokáig nincs képben magával és megpróbálkozik nőkkel. Akár a társadalom rossz nyomása is lehet, bár ez inkább régen volt jellemző. Van olyan ismerősöm, aki 2 gyereket csinált és utána lett meleg. Azóta színtiszta meleg, így van békével önmagával, és nem bi.
szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem feltétlen rossz-, és nem feltétlen muszáj felnőni, ha ezzel a környezetedet nem befolyásolod negatívan. Lásd Adam Sandler-t: tipikus felnőtt gyermek, de mégis elvan.
szept. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!