Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Harminc évesen fel lehet még...

Harminc évesen fel lehet még nőni, vagy csak több éves pszichológiai munkával?

Figyelt kérdés

Röviden rólam: 30 éves, meleg srác vagyok,aki kb 3 éve jött csak rá a másságára. Előtte próbálkoztam lányoknál is, sikertelenül.


Most van egy kapcsolatom, de sok mindenben nem passzolunk, pl értékrend, érdeklődés, a srác fiatalabb is 5 évvel, mégis azt érzem én vagyok az alárendelt szerepben.


Anyám is meg valamennyire apám is nárcisztikus. Nekik mindig mindenben igazuk volt. Anyám a nevelés jóságát sokszor abban látta, hogy mennyi pénzt áldozott ránk. Ő ebben méri a szeretetet. Ugyanakkor sokszor ez alól nem akartam szabadulni, 24 éves koromig teljesen otthon laktam, majd 26 voltam, mikor véglegesen elköltöztem külföldre. Itt jöttem rá a másságomra is egyébként.


Másfél éve vagyok kapcsolatban, s bármennyire is problémás picit a párom, azért arra rájött egy idő után, hogy én még mindig gyerekes vagyok, nem akarok felelősséget vállalni, néha nem élek a realitások talaján, kiakadok, ha valami nem úgy alakul, ahogy én szeretném.


Röviden ennyi. Mit tudnátok erre mondani?



szept. 9. 10:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Felnőni egy folyamat, egy folytonos spektrum, és az élet különböző területein akár eltérő foknál is tarthatsz. Így gondolj rá.


Ami a folyamat gyorsítását illeti, az elköltözés gondolom segített. De azért ilyen családi háttérrel nehéz, elkel a segítség. Ha van lehetőséged, nagyon jó opció egy pszichológus. Ha nincs, önfejlesztő könyvek, videók, blogok is segíthetnek - de eközött sok a pelyva, szóval elolvasol 20-at, egy része értelmesnek tűnik, azt kipróbálod, ami bevált megtartod.

szept. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A felnőttség nem feladat, hanem létállapot. Ahogy az életed alakul, ez is alakulni fog. Ne a megfelelés motiváljon.
szept. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Csak azért vagy fiúval, mert nem volt sikered a lányoknál, ez nem másság, ez megalkuvás.
szept. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3) ez nem így működik, azt tudod? Csak azért nem lesz valaki meleg, mert nincs önbizalma a lányoknál.
szept. 9. 11:30
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
De nálad mégis ez a kórelőzmény. Te magad írtad le, nem képzelődünk.
szept. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Kései Sirató ***** válasza:
18%
Szerintem is ez a helyzet. Nem kellesz a nőknek és ezért vagy férfiakkal, de ha kellenél a csajoknak, eszedbe se jutott volna, hogy pasival kezdj.
szept. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Testileg nyilván felnőtt vagy, de pszichikailag éretlen gyerekként viselkedsz. Ha változtatni szeretnél, és magadtól nem tudsz, keress fel e gy jó pszichológust, ő tud segíteni.
szept. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6) ez max biszexuális. De továbbra sem gondolom, hogy aki nem tud bevágódni a nőknél, az meleg lenne. Nem kevés meleg barátom mesélte,hogy próbálkoztak nőknél, nem jött be. Aztán évek óta vannak melegkapcsolatban férfival.
szept. 9. 12:16
 9/12 anonim ***** válasza:
23%

Nem is arról van szó, hogy aki nem kell a nőknek, az meleg, hanem arról, hogy aki nem kell a nőknek, ezért megelégszik a férfiakkal, az vagy te.

Nem is vagy igazi meleg, csak "ló nincs szamár is kincs" elv alapján élsz.

szept. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nőre nem is igazán vágyom. Nem azért mert egyébként a férfiakkal annyival könnyebb lenne. :)
szept. 9. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!