Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban igaz lenne hogy itt a...

Valóban igaz lenne hogy itt a csajok 90-95% homokos pasi?

Figyelt kérdés
Nem véletlenül van egy komoly réteg aki ráír mindenkire akiről nem derül ki hogy csaj.
szept. 8. 13:24
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én a leszbikus kategóriában is sok pasiba futottam bele, amikor privátokat írtak nekem arra hivatkozva, hogy ők írták ki a kérdést.
szept. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

11-es


"ők írták ki a kérdést."


Azért ez akkor már ciki ha ezt még be is vallják.

szept. 8. 14:28
 13/13 anonim ***** válasza:
52%

Nem a 90%,es nem is homokosok, hanem heterok, de jah, vannak néhányan...

Szexualitás kategóriában hetero férfiak élik ki a nőkről szóló fétiseiket. Felnőtt párkapcsolatok/emberek kategóriában pedig mondanak valami hatalmas fszságot (pl a nők egyetlen feladata az életben a szülés és a férfiak szolgálata), mire mindenki elkezdi őket oltogatni, ők meg benyögik hogy "umm de én nem is magányos soviniszta inceloid vagyok, hanem..... EGY NŐ!! sakk matt, így már nem köthettek belém"

szept. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!