Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Reggel evés előtt vagy után...

Reggel evés előtt vagy után kell fogat mosni?

Figyelt kérdés
szept. 6. 21:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Utána mosok csak.
szept. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Metionin ***** válasza:
Ébredés után szájvizezek, mosni én is reggeli után szoktam. Kivétel, ha egyből el kell mennem otthonról, akkor először megiszom a kávét, utána elkészülök és indulás előtt fogat mosok.
szept. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Elméletben minden egyet étkezés után kéne, de nem szoktam és nincs semmi bajom. (Csak az ínyemmel vannak apró gondok.) Most ezt hasonlíthatnám sok más - megbukott - egészségtudatos tanácshoz, de inkább nem megyek bele. Illetve valójában mindenkinek más a szervezete és ki kell tapasztalni a fogak romlását.

Én reggeli előtt szoktam, mert alvás közben történő szájlégzésemmel negatív a szám állapota és emellett fogékony vagyok ínyvérzésre. Illetve utána esetek többségében már csak lefekvés előtt mosok fogat. Esetenként például bulizás előtt öblögetek, mert akkor a hajnali lefekvés távolra van és ráadásul alkoholt iszok.


35/F

szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
* Minden egyes
szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Akik reggeli után mosnak ki várják az egy órát max fél órát??? Fogorvosom mondta hogy mivel biztos van a kajában vagy italban amit iszom savas ezért várjam ki mert tönkre vágja a fog zománcot. Én mikor fel kelek iszok 2 energia italt várok egy órát és fogat mosok majd megint várok egy órát és reggelizek. Ha rögtön dolgozni megyek akkor az első a fogmosás majd egy óra és jöhet az energia ital.
szept. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
A reggeli elfogyasztása után kell fogat mosni.
szept. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!