Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bevállalnál egy olyan agyműtét...

Bevállalnál egy olyan agyműtétet amitől az várható el hogy 200-as lesz az iqd?

Figyelt kérdés
szept. 4. 09:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom mennyi az IQ-m, mivel általában baromi unalmasak az IQ tesztek és pár kérdés után ráunok, de teljesen elégedett vagyok a mostani szintemmel is. Lehet 200 fölött van, lehet 200 alatt, nekem nincs vele bajom. Szellemi munkát végzek, megélek belőle elég jól, elég sok dolgot megértek, szóval nem panaszkodom. Alapból műtétre, vagy bármilyen orvosi kezelésre akkor megyek, ha okom van rá, nem ilyen hülyeség miatt.
szept. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
70%
Erről eszembe jutott a Virágot Algernonnak című könyv, ami anno nagyon megérintett. Ennek ismeretében nem vállalnék be ilyesmit, elég fájdalmas és magányos a világ így is.
szept. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ott mondjuk nem igen volt más választás más kérdés hogy nem sikerült tartósan
szept. 4. 18:53
 14/18 anonim ***** válasza:

Én arra lettem kíváncsi, hogy mekkora IQ-ja lehet a

- 2-es válaszolónak: "eleve jóval magasabb az IQ-m, de ennélfogva azt is tudom, hogy a való életben kb. xart sem érek vele."

- és a 11-esnek: "Nem tudom mennyi az IQ-m, mivel általában baromi unalmasak az IQ tesztek és pár kérdés után ráunok, de teljesen elégedett vagyok a mostani szintemmel is. Lehet 200 fölött van, lehet 200 alatt, nekem nincs vele bajom."

szept. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Metionin ***** válasza:
#14. A Mensa teszt nem ad pontos értéket, annyi volt, hogy 135 fölötti és hogy az emberek hány %-ánál magasabb. De nem vettem észre semmi hű de nagy előnyét a felnőtt életben, sőt, ezt mindenki azzal társítja, hogy biztos nagyon jó vagyok matekból, hát nem. Szerintem nem tudtam volna elvégezni egy tipikusan jó matekos szakot sem pl. mérnöki szakok, informatika és társaik.
szept. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem az én válaszom miért lett törölve. Semmi sértőt, durvát nem írtam, tök normálisan válaszoltam és most nézem nincs itt a válaszom...
szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#15 Te a fenti kérdésre, miszerint:


"Bevállalnál egy olyan agyműtétet amitől az várható el hogy 200-as lesz az iqd?"


azt válaszoltad, hogy:


"Dehogy :D eleve jóval magasabb az IQ-m"


Ezért címeztelek téged meg a 11-est a hozzászólásomban, mert a válaszaitok alapján 200-as körüli, vagy afölötti IQ-t tulajdonítotok magatoknak. Remélem így már érthető a probléma.

szept. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Metionin ***** válasza:
51%
#17. Tényleg, visszaolvasva félreérthető. (Bizonyíték arra, hogy 10 óra előtt zombi vagyok.) Úgy értettem, hogy az átlagnál jóval magasabb, mégsem érzek semmi plusz sikert az életben, ami csak ennek köszönhető lenne. Eleve a Mensa el se mér addig, gyerekkoromban csináltattak velem valami tesztet, ami ilyen 200-300-as skálán mozgott de nem emlékszem rá, csak hogy másabb volt, mint a Mensa. Nem hiszem, hogy a 200-as IQ adna bármi olyan pluszt, amiért megérné bármilyen beavatkozást vállalni. Sőt, ha létezne ilyen, már inkább az átok kategóriába esne szerintem. Van az a környezet, ahol az enyém is okozott gondot, pedig nem egyedülálló és pláne nem voltam soha zseni. De életem jelentős részében éreztem úgy, hogy az agyam száguld, miközben a körülöttem lévőké battyog és ez nem egyszerű. Egy Mensa szerinti 200-as értékkel rendelkező ember kb. egyedül lenne az egész világon és ki tudja, milyen egyéb agyi funkcióira lenne ez negatív hatással. Egy szakember biztosan tudna erről értekezni, hogy mi az a maximális IQ, amivel még lehet normális életet élni.
szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!