Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legtöbb ember miért akadnak...

A legtöbb ember miért akadnak ki azokon az embereken akik kiakadnak azokon, hogy logikátlan dolgok vannak egy kitalált mesében?

Figyelt kérdés
szept. 3. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Mert nekik is szükségük van valamire, amin bőböröghetnek, mert ugyanolyan csicskák mint amazok, csak ezek azon vergődnek, hogy mások vergődnek. Mind fogyaték. Az is, amelyik kitalált szarokon hisztizik, meg az is, amelyik a másik hisztije miatt.
szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Én csupán azon akadok ki, ha valaki nem tud helyesen írni és fogalmazni a saját anyanyelvén, főleg úgy, hogy még iskolában is tanultuk. Ugye, kérdező?
szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy miről beszélsz, de miért adtál piros kezet az első kommentet?
szept. 3. 21:18
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

Mert egy történet felé a legalapvetőbb elvárás, hogy legyen értelme. Akkor is ha fikcióról van szó, és akkor is, ha gyerekeknek készült.

Sokaknak viszont ez nem számít, hiszen nem képesek/akarják értelmezni a filmeket amiket néznek, és nem hogy a filmek témáira vagy mondanivalójára nem figyelnek, de még a magára sztorira sem. De vannak azért, akik igen. Akik meg igen, azok nem akarják hogy a gyerekeik bóvli szarokat nézzenek, ami csak elbutítja őket.

szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, a #2-es arra utalt, hogy végtelenül megtisztelő lenne, ha megtanulnál helyesen írni és fogalmazni, mielőtt kiírsz ide egy kérdést.
szept. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem értem.
szept. 4. 07:18
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Értelmi fogyatékos vagy, kérdező?
szept. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg.
szept. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok éttermi.
szept. 4. 10:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!