Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha másoknál laktok, titeket...

Ha másoknál laktok, titeket mennyire zavar pl. az, ha nincs jól elmosogatva egy tányér/pohár?

Figyelt kérdés
Pl. szülôkkel való együttélésre gondolok.
szept. 2. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
zavar, de fogom es elmosom ujra vagy visszarakom es keresek tisztat, attol fugg nennyi idom van ha lovem lenne mosogatogepet vennek
szept. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
86%

Nem lakom már a szüleimmel, de rettenetesen zavar, hogy hozzám képest felületesen takarítanak - már akkor is nagyon zavart, mikor ott laktam. De főleg az a gáz, mikor látogatóba megyek, mert most már úgymond vendégnek számítok, és így mindenkinek gáz, mikor a nem túl tiszta villát, poharat megyek elmosni, nekem is rohadt gáz, úgy érzem, hogy bennem van a hiba, hogy miért veszem észre azt a kis lószart, ha a többieknek megfelel, és nekik is gáz, mert kb. mintha rájuk olvasnám ezzel, hogy kevésbé tiszták, mint én.

Mondjuk úgy nőttem fel, hogy apám állandóan vitatkozott anyámmal, hogy nem takarít és kosz van, közben meg apám se emelte volna fel a seggét a tévé elől, hogy esetleg kitakarítson (mindketten teljes munkaidőben dolgoztak). Akkor még le voltam cseszve, ha egy poharat újra elmostam, mielőtt ittam volna belőle, mostanra elhíresztelték a rokonságban, hogy tisztaságmániás vagyok, és ezzel le is van tudva, ami igazából nekem is jó, mert így nem kell kimentenem magam, hogy miért nem eszek annak a nagynéninek a süteményéből szenteste, akit nem egyszer láttam budiról kézmosás nélkül kijönni, meg a nyers csirkemell felszeletelése után ugyanazon a deszkán, ugyanazzal a késsel, kézmosás nélkül összevágni azokat a zöldségeket, amik nem lesznek hőkezelve...

szept. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!