Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kedvenc tucatnév?

Kedvenc tucatnév?

Figyelt kérdés

Lili, Lana, Nara, Odessza és társaik.


Melyik az a ,,tucat" vagy ,,különleges" név, ami a legjobban tetszik nektek? Független, hogy most adnátok-e gyereknek, vagy nem.


Nekem például a Lili nagyon tetszik



szept. 1. 14:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ádám, Lili, Jázmin, Anna tetszenek.

A Zoé meg kicsit olyan hiányérzetet kelt bennem, mintha elspórolták volna a végét és az igazából Zoélia (mint a Noi ami Noémi).

Nekem a mostani fiúnevek annyira nem tetszenek, a Benett szerintem valami kocsi, vagy ruhamárka volt (Benetton, van ilyen?), a Zalán, Zétény, Zente meg olyan, hogy a sok Zoltán már uncsi, akkor kicsit írjuk át, de ZiZegjen, mert a Z kezdőbetű olyan pasis.

Csaba, Csongor és Csanád helyett majd jöhet a Csát, Csákány, Csantalló, Csécseny, valami magyarosnak hangzó, de igazából összetákolt izé.

A Nail, Noel engem mindig a KristallNails-ra emlékeztet, arra a műkörmös márkára.

A Bence úgy tetszene, mint a Benjámin bezézése, de gyerekként én még azon a versen nőttem fel, hogy kisbence-kemence.

Az Odessza olyan, mint az Odett eltorzítva (ami egy gyönyörű, elegáns, talán francia név).

A Lili még a legjobb, de az is úgy, hogy Lilien.

szept. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%

Azért valamilyen szinten hihetetlen, hogy a mi generációnkban (“Zillenial”) az Anna, Petra, Réka, Alexandra, Adrienn nevek számítottak tucatnak, manapság pedig a Zara, Zora, Nara, Nala, Lara, Lana, Lora.


Olyan gépiesen és szárazan hangzanak, mintha az AI generálta volna őket.

Mintha valami idegen bolygóról származó robotnak adnának nevet, nem a saját lányuknak.

szept. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mióta tucatnév az Odessza?

Életemben először hallom.

Ugye nem tartunk itt? 😱😂

szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Odessza nemhogy nem tucatnév, de nem is adható.

Olívia, Kamilla, Botond, Péter tetszenek, ezeket adnám is.

szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A kedves kérdező nagyon rá van kattanva erre az Odessza névre ami nem is adható itt Magyarországon szóval nem is értem honnan jött neki, az előbb is láttam egy kérdést ami arról szólt hogy az Odessza vagy az Edina név a szebb.

Amiket felsoroltál egyedül a Lili az ami tényleg tucatnév.

Kedvenc tucatneveim:

Luca, Tamás, Balázs, Gábor, Zoé, Ramóna, Jázmin, Anna, Hanna,

szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Luca, Dorka, Emma

Gergő, Ádám

szept. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Levente, Rozi
szept. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!