Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A WC papír érdesebb, vagy...

A WC papír érdesebb, vagy simább felével törlitek a feneketek?

Figyelt kérdés

aug. 28. 09:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én mindkét oldalát használom, nem pazarlok.
aug. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

11#

De ebben az esetben, több víz, több szappan fogy a mosdótálnál. Meg gyakrabban fertőtleníteni, amiket összefogdostál addig a materiás kezeddel.

aug. 28. 10:05
 13/21 anonim ***** válasza:
#12: ez hazugság, és Te is tudod.
aug. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, te miféle papírokat használsz amiket én azoknak teljesen egyforma a két oldala. Direkt megnéztem, van itthon kétféle. Nem smirgli az.
aug. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#14

Az ilyen nagyon olcsó alsópolcos papírok ilyenek, másfél réteg és az egyik fele olyan mint a dörzspapír. Ami kicsit is normális minőségű, annak ugyanolyan mindkét fele.

aug. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
#15: Köszi, ezt se tudtam eddig, ezért szeretem ezt az oldalt, mindig tanul az ember :)
aug. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

15#

Arra gondolsz ami még ráadásul lazán is van feltekerve, a szegényebb emberek meg azt hiszik spóroltak. Annyi van egy tekercsen, hogy bevizezve csak egy papirgalacsin lenne belőle. A prémium illatosított flancból is elegem lett, bár én úgy emlékszem, hogy volt annak is egy valamivel durvább oldala. Ezt a hagyományos fajtát szoktam rendelni nagytekercses kiszerelésben, ami jó szorosan fel van tekercselve. Vettem neki egy külön műanyag tartót, de amúgy 4-5 ezer forintból kijön az éves mennyiség.

aug. 28. 11:26
 18/21 A kérdező kommentje:

13#

Persze értem. Óvatosan visszahajtod a másik oldalára

aug. 28. 11:31
 19/21 anonim ***** válasza:
Én a gurigával.
aug. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Érdesebbel.
aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!