Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyennek képzelitek el a...

Michael The Siren kérdése:

Milyennek képzelitek el a “Rota Seli” és “Boka Liza” nevű lányokat?

Figyelt kérdés
Egy történetet írok, két lánynak pedig ezeket a neveket adtam, de nem tudom, hogy nézzenek ki. Ötletek???

#ötlet #karakter #lánynév #névadás #Rota Seli #Boka Liza
aug. 26. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Ezt a Seli-t gyorsan felejtsd el.
aug. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mostohahúgom is Seli.
aug. 26. 22:34
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtom, nekem a Seli névhez az első asszociációm valami koszos falusi cigánylány. Olyasmi jut eszembe róla, mint aki a videóban azt mondja, hogy "a potkánytó jobban félek, minda egertű" csak mondjuk hosszabb hajjal.

Boka Liza? Annak meg ilyen rosszféle leszbikus vibe-ja van, bőgatyás, feketére festett hajú, nagypofájú dohányos csajnak képzelem.

aug. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettőről valami putris cigánylány jut eszembe.
aug. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Történet írásnál alapvetően nem kell minden szereplőnek fix kinézete legyen már az elején.


Én a főszereplőt félig magamról mintáztam, félig meg egy strigoi leírásról, de nála ez fontos tényező volt az első pár fejezetben, mert a vámpírrá válása testi változásokat is hozott magával.


A többieknél meg csak akkor említettem meg külső tulajdonságokat, ha valahova kellettek. Például a főszereplő fontosnak gondolta, hogy azonosítani tudja az elrablóit, vagy nézegette, hogy melyik vámpírnak lehet még speciális mágikus ereje (mert akkor nem sima barna hajuk, vagy kék szemük van, hanem valami olyasmi, ami amúgy termésetesen nem lehetne.)


Olyan is van, hogy a felbukkanása után csak jópár fejezettel derült ki egy csajról, hogy amúgy zöld a szeme, mert jól belepasszolt egy cuki párbeszédbe.

aug. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, nálam a név és a karakter jelleme, kinézete valahogy szervesen jön, egyik a másikból, sőt, sokszor a név van meg utoljára.


Mit kell tudni a történetről? Hol játszódik? Hány évesek ezek a karakterek?


Egyébként ha ők ketten a főszereplők, akkor nekem Rota Seli tűnik az antagonistább karakterjegyekkel rendelkezőnek, Boka Liza pedig számomra sokkal egyszerűbb, de az olvasó által könnyebben azonosulható karakternek ígérkezik.

aug. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Huszonévesek
aug. 26. 22:52
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Debil 12 éveseknek képzelem.
aug. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Kolompár Álehándró is szerepel majd benne?
aug. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erről a Rota Seliről vmi kétfilléres utcai prosti jut eszembe. Boka Liza meg egy szétszórt, gyerekesen viselkedő, fura hajú csaj.
aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!