Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen gondolkodásmód, hozzáál...

Milyen gondolkodásmód, hozzáállás kell ahhoz, hogy külföldön is helyt tudjak állni a munka világában?

Figyelt kérdés

aug. 24. 08:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

9: a hard skill az az adott munkához szükséges specifikus tudás, míg a soft skillek olyan skillek, amelyek gyakorlatilag bármilyen szakmában területen előnyt jelentenek:

-kommunikációs képességek

-idő management

-kritikus gondolkodás

-probléma megoldás

-önálló munka

-csapatmunka

Stb.


De idekapcsolódik pl az is, hogy ha felmerül egy ilyen kérdés, akkor beírod a google-ba: [link]

aug. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%

#9: #11 megelőzött, leírta.

Csak még annyi, hogy nálunk a HR mint szakma általánosan a béka segge alatt van, ezért nem is fokuszálnak ezekre a dolgokra igazán semmiféle képzési formában gyakorlatilag. Ezért nincs elterjedve még a kifejezés sem, nemhogy ezeknek a skilleknek a fejlesztése és hasonlók


#8

aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Senior Séf ***** válasza:
100%
Agilitás és önbecsülés.
aug. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%
Egy biztos, hogy Nyugaton teljesen mas a munkahoz valo hozzaallasuk az embereknek. Ha ugy döntesz, hogy valasztasz egy masik orszagot, akkor azonnal eszre fogod venni a különbseget. Ennek megfelelöen alkalmazkodj. Azzal szamolj, hogy többet, felelössegteljesebben kell dolgozni. Most nyaron Magyarorszagon töltöttem ket honapot, a Balatonon. Feltünt, hogy az emberek mar csütörtök delutan lementek a Balatonra. Vagyis a munkat befejeztek mar csütörtök delben, vagy legkesöbb delutan, es mar mentek is haza, ill. a Balatonra. Nahat, ilyen Nyugaton nincs! Itt penteken is 17, 18 oraig dolgoznak.
aug. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ui. Ja, es oriasi önallosagot varnak el. A bevezetes tökeletes, egyertelmü, hogy mi lesz a munkad, de ezentul abszolut önalloan kell dolgozni.
aug. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
86%

#14, Nem tudom te hol dolgozol, de nyugaton bizony rámszoltak hogy vegyek vissza a tempobol, nem kell mindent egy nap alatt megcsinalni, nemhofy tobbet, hanem kevesebbet, lassabbban dolgozzak.

Es pentek rovid nap, 14 orakor mar forgalmi dugó van, nem tudom ki dolgozik 17-18 oraig...

aug. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Svajc
aug. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
80%
Pedig a 14. valaszadonak teljesen igaza van, en is ezt tapasztaltam.
aug. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Szinten Svájcban?

#16 vagyok, Írországban lakom, es itt az ellenkezőjét tapasztalom.

aug. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 NTBS ***** válasza:
Akarj dolgozni. Ez mindenhol alap.
szept. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!