Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kikre jellemző hogy csak a...

Kikre jellemző hogy csak a dolgok felszínét látják, nem tudnak belegondolni semmibe? Mondjuk egy autónál vagy egy nőnél csak a szépségét nézik, a motort vagy a belső tulajdonságokat figyelmen kívül hagyják.

Figyelt kérdés
Plusz infó, nem tudnak értelmezni sportmeccseket, foci, sakk, autóverseny, elunják magukat rajta.

#autó #nők #felszínesség #sportmeccsek #autóversenyek #nem érdeklik
aug. 19. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Pl. én is ilyen vagyok. Egyszerűen untatnak a motorok, meccsek. Én a mélyebb beszédtémákat kedvelem, és egyből ásítozni kezdek, ha valaki az autó témába belevág, annak se vége se hossza... És nincs jobb szundi, mint egy Forma-1-es verseny vasárnap délután. A monoton zümmögés remek fehérzaj :D

Nem vagyunk egyformák, ez van. Ettől még nem leszek rossz ember, csak kevésbé fogjuk megérteni egymást. Nincs ezzel baj :)

aug. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha egy autó nem tetszik külsőre addig a belseje sem érdekel.


Nem fogok venni egy Trabantot hiába jó a motorja,.

aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!