Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a kedvenc hajszíned?...

Melyik a kedvenc hajszíned? Fiúk és csajok!

Figyelt kérdés

aug. 13. 11:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sötétbarna majdhogy fekete sosem festettem nem is kívánom festeni

Viszont ami még tetszik az a silver szín szerintem nagyon szép azt mondják illene is nekem,mivel a bőröm is világos.

aug. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
44%
A semmilyen, azaz kopaszra borotvált, lányokon. (F)
aug. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Több mindentől függ, de a fekete általában bejön minden esetben. (F!)
aug. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
17%
Lila, kék
aug. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, csak természetes legyen, ne festett.
aug. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én aranyszőke vagyok, meg vagyok vele elégedve, fiúkon a sötétbarnát preferálom, más lányokon a feketét (de ha valakinek (természetes) élénkebb vörös, az is gyönyörű)
aug. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Barna, de igazából minden hátszín jól tud állni valakinek. Legalábbis nők között láttam már barna, fekete, szőke és vörös hajút is, akinek jól állt. Arckaraktertől függ, hogy kinek melyik áll jól, meg a fazon is sokat számít.

Nekem nőként a sötét hajú pasik tetszenek, barna és sötétebb, esetleg fekete hajúak. Nejem a vörös és szőke pasik nem igazán jönnek be, de azért láttam már helyes szőke hajú pasit is, aki tetszett.

Egyedül a vörös hajú az, ami sehogy se jött be férfin soha, nekem olyan pumuklis, vagy ír származásúak tűnik minden vörös pasi. Valakinek biztos pont az tetszik, nekem nem.

De vörös nők között láttam már női szemmel is szépet.

aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Magamon nem tudom milyen hajszín tetszik és áll jól.😅 Lányokon, nőkön a platina szőke nagyon szép az én véleményem szerint, fiúkon, férfiakon pedig a sötétszőke hajszín ami a legjobban néz ki számomra, de jól nézhet ki másféle szőke árnyalat is, meg a barna, a fekete, a vörös, és akár más színek árnyalatai is mind bizonyos embereken igazán.😌
aug. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Szőke
szept. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!