Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én tartom csak elképesztően...

NeugasShaman kérdése:

Én tartom csak elképesztően taszítónak a dohányzást mindenestől?

Figyelt kérdés

27/F vagyok, szingli. Egyben van az életem, jó munkám van, magasak a (személyes) higiénia terén az elvárásaim másokkal és magammal szemben is.


(További releváns infó lehet, a családomban faterom és egy tesóm is nagyon sokat cigizik, évek-évtizedek óta már.)


Az elmúlt néhány hónapban többször is voltam randin lányokkal, online ismerkedésből lett személyes tali és rendre csak ott derült ki hogy amúgy dohányzik, esetenként nem is keveset az illető. Ez nekem olyan mértékben rombolja a "jó nő" image-et, hogy az valami egészen elképesztő. :D


Volt olyan is hogy 'tettlegességig fajultak a dolgok' amikor feljött hozzám egy csaj és smárolás közben éreztem a cigifüstöt a száján, ez is óriási turn-off


Tisztában vagyok vele, hogy milyen erős függőség lehet ez, de alapvetően egy koszos, büdös szokásnak tartom, tesómnak is folyton mondom hogy mennyire "invitáló" hogy konkrétan bármit csinál, lóg a szájából egy cigi..


Illetve azt érzem, hogy ez hatványozottan igaz a lányokra, akik esetében az a vonzó, meg a szexi ha nőiesek, kecsesek, stb., a dohányzás meg egy férfi, sőt: egy igénytelen férfi tulajdonsága leginkább :D


Szóval én vagyok hiperszenzitív, vagy más is így gondolja ezt?



aug. 12. 12:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Én is nagyon taszítónak tartom a dohányzást, férfiaknál és nőknél is egyaránt.
aug. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem baj, ha szerinted taszító, csak tisztázzátok az elején. Mert elég ciki ott dobni az illetőt, mikor már fent van nálad és épp a ruháit dobja le kb.
aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Taszító, mondom ezt úgy, hogy évek óta dohányozom.Undorodtam a saját cigiszagomtól is.

(most is iqosozok, de az nem büdös legalább)

aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Hat online ismerkedesnel kiirhatod, h nalad a dohanyzas kizaro ok. Ha eloben ismerkednel, erezned is egybol. Innentol kezdve nem ertem a problemad. Nalam is kizaro ok amugy, de reszben azert, mert en is dohanyoztam regebben, es egy ilyen partner mellett visszaesnek. Es persze undorito.
aug. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Dohányosként mondom, hogy ez a te döntésed, de előre közölnöd kell, mert baromi hülyén jön ki később ezért lepattintani valakit. Ha az elektromos is kizáró ok, akkor azt is jobb, ha az elején tisztázód a lehetséges partnereddel.

Annó, mikor neten ismerkedtem elég hamar elmondtam mindig, hogy én dohányzom, mit szól ehhez a másik.

aug. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Számomra is taszító. Vagyis az nem érdekel ha a barátaim, ismerőseim, munkatársaim dohányoznak. Semmi közöm hozzá. Viszont dohányzó párt nem választanék.

Párom is mindig azt mondja örül, hogy nem dohányzom, mert nem tudja elviselni azt a szagot.

Családunkban sem cigizik senki, úgyhogy én késztetést sem éreztam arra, hogy elkezdjem.

Évekkel ezelőtt társkeresőztem, én ott kiírtam, hogy a dohányzás kizáró ok.

N

aug. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a dohányzás nem taszító. Ha valaki annyit dohányzik, hogy füstszagú, vagy a lakása, a ruhája az, akkor az nekem sem okés.
aug. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem az a kérdés, hogy taszít-e vagy sem, hanem, hogy ez esetben képes vagy-e kompromisszumot kötni valakivel. Ha nem, akkor írd ki a társkeresőre, hogy kizáró ok, így senkit sem hozol kellemetlen helyzetbe.
aug. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
invitáló?
aug. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

A klasszikus cigaretta engem is taszít. Egyszerűen undorodom a szagától meg a füstjétől.

Én társkeresőzésre ajánlanám a Bumble-t, ott ki lehet tölteni, hogy az illető dohányzik-e vagy nem, így ki tudod szűrni azokat, akik cigiznek. Esetleg te is kiírhatod, hogy nemdohányzó párt keresel.

aug. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!