Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan előítéletesek az...

Miért olyan előítéletesek az emberek a prostitúcióval kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Olvasom itt a soksok 20-30-40 éves szűz férfinél, hogy vágynak a p.nci után, de nincs az az Isten, hogy hivatásoshoz menjenek, mert az fúj, meg elvek, meg blablabla.

Mi ez a nagy ellenszenv? Én is jártam régen alkalmanként, és nem azért, mert nem lennék piacképes, hanem mert egyszerűen nem volt időm meg kedvem belefeccölni az energiát egy egyéjszakás kalandba, ahol baromira nincs garancia a jó szexre se.

És mint más esetben, itt is védekezni kell, és semmi gondod nem lesz, szóval az az érv sem állja meg a helyét, hogy “jajj aztán meg majd jól leesik a farkad”.



aug. 11. 19:33
1 2 3
 21/23 Szolovjov ***** válasza:
26%
Szex csak hitvessel.
aug. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Én pl 35 vagyok és szűz.


Szerintem ha egy férfi nem talál normális körülmények közt semmilyen nőt, undorral lerázza az összes, a sok kudarc, visszautasítás hatására gátlásossá válik szexuálisan. A legkevésbé sem vágyik egy gyors numerára egy prostival, aki nyilvánvalóan csak sok pénzért kezd vele bármit is. Ettől csak méginkább visszataszítónak, szerethetetlennek érezé magát.


Prostikhoz pont nem az elkeseredett, szeretethiányos emberek járnak. Inkább a családos férfiak, akiknek valamilyen okból már nem kielégítő az asszony. Meg az amúgy vonzó férfiak, akik egyszerűen épp lusták udvarolni de azonnal dughatnékjuk van.

aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

#22



Pontosan.



"Szerintem ha egy férfi nem talál normális körülmények közt semmilyen nőt, undorral lerázza az összes, a sok kudarc, visszautasítás hatására gátlásossá válik szexuálisan"



☝️☝️☝️☝️



Igy igaz.



Sztem ha aggszuz valaki, mint pl. en, baratnovel valo szex soran is nehezen oldodnek fel. Nemhogy prosti, akit eletemben nem lattam.



40F incel

aug. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!