Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan előítéletesek az...

Miért olyan előítéletesek az emberek a prostitúcióval kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Olvasom itt a soksok 20-30-40 éves szűz férfinél, hogy vágynak a p.nci után, de nincs az az Isten, hogy hivatásoshoz menjenek, mert az fúj, meg elvek, meg blablabla.

Mi ez a nagy ellenszenv? Én is jártam régen alkalmanként, és nem azért, mert nem lennék piacképes, hanem mert egyszerűen nem volt időm meg kedvem belefeccölni az energiát egy egyéjszakás kalandba, ahol baromira nincs garancia a jó szexre se.

És mint más esetben, itt is védekezni kell, és semmi gondod nem lesz, szóval az az érv sem állja meg a helyét, hogy “jajj aztán meg majd jól leesik a farkad”.



aug. 11. 19:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Minden nő a lába között szakmával születik, csak van aki tovább tanul.


Lásd onlyfans és hasonló modernkori prostitúciós felületeket. Szerinted az ott levő nők érnek valamit, mert a p1n4jukkal szerzik a pénzüket?

Ha egy nőnek tényleg van esze, akkor abból él, nem a testéből. Persze sokak szerint az is jó észre vall, aki kihasználja eme adottságait, pedig ez nem teljesen igaz. A szépség mulandó.


Plusz sokaknak nem kellene olyan nő alapból sem aki sok pasival volt, olyan meg főleg nem, aki hivatás szerűen naponta több faxt fogott, mint kilincset.

Ettől függetlenül még van erre a szolgáltatásra igény, hisz ha nem lenne, akkor nem lenne ennyi prosti sem.


A férfiak oldaláról a megközelítés, hogy aki prostizik az általában az a lúzer kategória aki nem tud magának még egy szexre sem összeszedni egy csajt. Igaz ez sokszor téves, DE az esetek elég nagy százalékában ez áll mögötte.


Akkor még megemlíteném azt a vonalat amit a nők gondolnak, amikor ismerkedés során, vagy később kiderül, hogy valaki prostival volt. Szintén azt mondják, hogy igénytelen, hisz azon a nőn naponta X pasi végig ment és neki volt gusztusa hozzáérni.


Akkor még lehetne tovább vinni a vonalat, hogy a prostik rokonai, barátai vajon mit gondolnának róla, ha kiderülne, hogy ezzel kereste a kenyerét. Főleg amikor nagyképűek a pénzt illetően...

És akkor még azt meg se említsük amikor gyerekeket kényszerítenek, vagy külföldre kicsalt csajoktól veszik el az iratokat és szintén kényszer hatására miket műveltetnek velük. A pénzért szexnél sokkal gusztustalanabb háttér lehet.

aug. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Miért, ti ha megismerkedtek egy lánnyal, rögtön felkérdezitek, hogy hány férfival volt előttetek? :)

És mi az az egészséges szám, ami még belefér az erkölcsös életetekbe? A nulla… gondolom :))


Volt egy munkatársam. 26 éves koráig szűz volt, szorongott a nőktől, a szex gondolatától is. Karácsony előtt a testvére elrángatta egy fizetőshöz, onnantól olyan teher került le róla, hogy utána képes volt saját kapcsolatot kialakítani… és már nem volt se magányos, se keserű ;)

aug. 12. 08:40
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
12# hát az is egy lelkület,ha valakinek attól jön meg az önbizalma, hogy valaki x összegért lefeküdt vele...mert hogy semmi szociális skillt nem fog egy rostitol senki elsajátítani az tutifix
aug. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

#12:

Az a baj még a kérdéseidre nincs értelme válaszolni, mert látszik, hogy te csak kötözködni akarsz és nincs mögötte valódi értelem, csak tudj belekötni valamibe. Hülyékkel meg csak a hülyék állnak le vitatkozni :D engem a végén lehúznál a szintedre ahol a rutinoddal legyőznél, mert nem vagyok elég hülye hozzád sajnos :D


Nekem is volt olyan osztálytársam aki a szüzességére fogta, hogy sikertelen volt a csajoknál, pedig a gátat ő állította és nem a szüzesség. Ő is fizetőshöz ment és a benzinkúton dugott először...

aug. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

#14

és mégis itt válaszolgatsz ezer éves poénokkal lövöldözve, mint egy óvodás :D

aug. 12. 08:59
 16/23 anonim ***** válasza:
69%
Az hogy nincs gusztusod hozzá érni valakihez akiről tudod hogy nemrég ráizzadtak vagy hatan, ée hogy valószínűleg amúgy lehet , hogy ő is undorral ér hozzáf,az hol függ össze az erkölcsösséggel? Ez a tanult undorról szól. Valakinek belefér, valakinek nem. Ha neked beleférnek ezek a dolgok, akkor miért számít neked, hogy másnak meg nem? Elméletileg boldog vagy tőle, akkor?
aug. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 kürtőskalácska ***** válasza:
65%

14-es

Én is ezt mondtam de ez a nagy fiú letöröltette

aug. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Elmesélek valamit, de legyen a Mi titkunk. :)


Volt, hogy több mint két évig (!) nem volt semmilyen kapcsolatom (tehát szexkapcsolatom sem). Nagyon megviselt az előző szakítás, és egyéb problémák is voltak. Elmentem pszichológushoz, és ő javasolta, vagyis hát kérdezte: "- Nem gondolt még rá, hogy elmenjen örömlányhoz"?

De, akkor már gondoltam rá, és megerősítést kaptam... Elmentem, aztán elmentem. :)

Jó volt, ráadásul egy igazán kedves, bájos, barátnő feeelinges nővel, örömlánnyal sikerült találkoznom.

Szóval: Ez egyszerűen biológia is, egyikünk sincs fából, mindenkinek szüksége van együttlétekre. 2 év után főleg.

Egyáltalán nem vagyok incel, de elég balfék vagyok a nőkkel, látjátok, két évig nem sikerült összejönnöm senkivel.

Egyszerűen jobban éreztem magam azáltal, hogy 6-7 alkalommal elmentem ehhez a hölgyhöz.

Igen, nem olcsó; belegondolva: nem jó, hogy ő nem vonzódik hozzám, az életben rám se nézne, de ott remekül eljátszotta a szerepét; és vagy volt ez, vagy volt a semmi.


Volt, hogy karácsony környékén mentem ehhez a hölgyhöz, és mondta, hogy "ilyentájt sok magadfajta egyedülálló jár hozzám, és jó pár olyan férfi, aki amíg a felesége otthon süt-főz, elvan a gyerekekkel, addig apuka fenyőfavásárlás ürügyén eljön hozzám."

Aztán este, szenteste összeül a szent, boldog család. Na, ez a gáz.


Én egy balfék vagyok a nőkhöz, ez van. Én ezért jártam örömlányhoz. Igen, jobb lenne, ha vonzódnának hozzám a nők, de nem. Ez az én történetem, nem egy általános válasz.

aug. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

18., erről beszélek, ha az ember képes kicsit kibillenni az előítéleteiből, és hagyja, hogy ezáltal lelkileg egy kicsit átlendüljön, az nagyon sokat tud segíteni a mindennapokon.

Kösz, hogy leírtad.

aug. 12. 21:19
 20/23 anonim ***** válasza:

Inkább örülnél neki. Ha minden férfi így állna hozzá, jócskán megdrágulna a kurvázgatásaid ára.


Elmesélek én is valamit, de ennek nem kell titoknak maradnia.

Ősszel lesz 3 éve, hogy megcsalt az exem, azóta még csak a kezét sem fogtam nőnek. Elvagyok a kondiban meg a melóval.

aug. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!