Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az itt lévő későn érő tiusok...

Az itt lévő későn érő tiusok mikor érezték azt hogy utol érték a többieket?

Figyelt kérdés
Tudom hogy egyén függő de kíváncsi vagyok.
aug. 10. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szellemileg vagy testileg későn érő típus?
aug. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1.


Szellemileg

aug. 10. 00:13
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Hány éves az illető, és miket csinál? Milyen a viselkedése? Esetleg te magad vagy az?

1 vagyok

aug. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25 évesen utolértem a 18 éveseket. 32 vagyok most, és próbálom utolérni a 20-22 éveseket.
aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én bizonyos tekintetekben korán, bizonyos tekintetekben későn érő típus vagyok, ill. van olyan aspektusa az életnek, ahol egyszerűen nem követem a tipikus életmodellt - emiatt van, aki későn érőnek tartana, de én rájöttem, hogy egyszerűen nem az én utam (pl. 35 évesen sem akarok még gyereket, valószínűleg soha nem is fogok akarni, helyette programokra járok, kultúrákat ismerek meg, utazom). Amikor úgy éreztem, hogy ami nekem fontos, abban utolértem a korosztályomat, az kb. 26-27 éves koromban volt, amikor elköltöztem otthonról és el tudtam magam tartani.
aug. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyerekem sose lesz, szoval nem fogok utolerni senkit
aug. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!