Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy 10-es skálán mennyire...

Egy 10-es skálán mennyire tartod magad szépnek/helyesnek?

Figyelt kérdés
A 0 az már nem fért oda. Azt kommentbe lehet írni.

#szép #helyes #kecske #vaddisznó #szarvasbika #Két lábon járó masiniszta
aug. 7. 23:59
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
41 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Átlagosok közül a jobbik rész. 6.
aug. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy az 10/1 a súlyos fejlődési rendellenességgel született/súlyos balesetet szenvedett, eltorzult emberek kategóriája.


A 10/0 szerintem a hulláké lehet.


Magamat 10/3-nak tartom, mert hellyel-közzel hozzászoktam a kinézetemhez. Mások szemében inkább 10/2 szoktam lenni, mert a 10/1-esnek ugye nem felelek meg, hanem egyszerűen csak ronda vagyok.

aug. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jó napokon egy gyenge 2es. :D

28F

aug. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szuper helyes vagyok.
aug. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha az átlagos, se nem ronda, se nem szép férfiakat 5-6-nak veszem akkor jómagam valahol 3-as lehetek.
aug. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7 és 8 közt vacilláltam. Arcra szépnek gondolom magam, bár az arcformámmal nem vagyok teljesen kibékülve. Olyan, mint Margot Robbie-é, ő gyönyörű, de nekem nem áll valami jól, legalábbis szerintem. Végül azért a 8-ra mentem, mert közben úgy érzem, minimális sminkkel is teljesen rendben van a kinézetem. (a minimális alatt enyhe szemceruzát értek)
aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mint egy új traktor olyan szép vagyok. Viccet félretéve, így 40 felett már csak 10/5. A hajam elkopott, amolyan mikiegeresen, szóval egyszerűbb borotválni, a kidobó testalkat felapásodott díjbirkózóra, egy baleset miatt egy kupac heg van rajtam. Mondjuk pár huszonharmincast még így is pichánverek külalakban. Na jó 10/7 nem szerénykedek.
aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-es vagyok
aug. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!