Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felfedeztem, hogy a szavaim a...

Felfedeztem, hogy a szavaim a legnagyobb fegyvereim. Szó szerint építeni és rombolni tudok vele az emberi kapcsolatokban. Hogyan fordítsam ezt az előnyömre?

Figyelt kérdés
aug. 7. 18:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%

"Kevesen tudnak szélsőségesen rombolni és építeni szavakkal."


Érdekes, mert ahhoz képest eddig csak közhelyes, másoktól már ezerszer is hallott sablonokat hallottunk tőled. Én is erősen kétlem, hogy valóban akkora ász lennél a szavakkal. Főleg ha csak most jössz rá és még kérkedésnek szánt kérdést is írsz ki róla a gyakorin. Ez így mind egyben, ez nagyon low.

aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Én nem kérkedésnek szántam, hanem ténynek. Na, de akkor mindegy.
aug. 7. 20:07
 13/20 anonim ***** válasza:
81%

"Nem jött egy segítő válasz sem."

. Építs egy segítő választ a szavaiddal. Azt mondtad, képes vagy rá.

aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
64%
Bizonyíts, akár priviben, rombolj például, az egyszerűbb
aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
68%
Azt ugye tudod, hogy nem a szavaknak van jelentése, hanem a jelentéshez társulnak szavak. Értem ezalatt, hogy mondok valamit a baràtomnak, az nem ugyanúgy csapódik le benne, mintha te mondanád szóról szóra ugyanazt. Ha egy ismeretlent szavakkal tudsz epiteni, rombolni, azt bárki más is megtudja
aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
68%
Attól, hogy max. 1-3 emberrel ez neked sikerült, attól még az itt nyújtott teljesítményed szerint nem vagy egy nagy ász...
aug. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

#16


Mert szerinted én a GYIK-es kommentelőknek akarok megfelelni?

LOL.

Feltettem egy kérdést, amire jóhiszemű válaszokat vártam, erre szinte az összes komment arról szól, hogy megpróbáltak valami fogást találni rajtam.

Igazából az a csoda, hogy reagáltam egyáltalán a válaszokra, de most ennek is vége.

Na, helloka.

aug. 7. 22:56
 18/20 anonim ***** válasza:
66%
De ha valóban ekkora szómágus vagy hogy építeni és rombolni is zseniálisan tudsz a szavaiddal, akkor most miért menekülsz el teljesen eszköztelen módjára a válaszokat olvasva? :D
aug. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Mert felesleges itt maradni. Bölcsebb úgy sem leszek, mivel tanácsot nem kapok. A szópárbaj nem érdekel, csak az idő megy. Akkor inkább már megnézek egy Dávid Gyula előadást, azzal legalább okosabb leszek, igaz, más téren.
aug. 7. 23:04
 20/20 anonim ***** válasza:
Első sorban úgy, hogy előre letisztázod azt, hogy mi a célod egyes emberekkel. Majd pedig tudatosan és felelősség teljesen megválogatod azt, hogy kinek mit és hogyan mondasz. Körülbelül így fordíthatod az előnyödre.
aug. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!