Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A chadekre miért nem szólnak...

A chadekre miért nem szólnak rá ha bunkók, de ha egy incel bunkó akkor rögvest neki támadnak? Azért mert jobb az arcfelépítésük?

Figyelt kérdés
aug. 5. 14:20
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
70%

Igen, azért.

Ami a Chadeknek alanyi jogon jár, az az inceleknek nem jár.

Ilyen egyszerű.

Benne van a Chad-kézikönyvbe is.

aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
54%

Aziz Shavershian, az első elismert chad azt mondta egyszer, hogy "Ha egy kicseszett szálkás állat vagy, bármit megtehetsz, tesó. Asszed, ha egy dagadt köcsögként csinálnék marhaságokat, az emberek úgy reagálnának, hogy »á, ezaz Zyzz, nyomod«? Mindenki leszarna".

Aznap volt a halálának az évfordulója, amikor kiírtad a kérdést.

aug. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

#22 (01:03) - persze, diagnosztizálatlan szívbaja volt a szívtiprónak - ja, igen, és elhisszük - csak a sok koksz nélkül megérte volna a hetvenes éveit is!

🤪

aug. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
27%

Neked amúgy van agyad, 23?

9 szteroid kúrát nyomott végig, emellett járta a fesztiválokat, és nyilván különböző okosságokat juttatott a szervezetébe, ami egy fesztiválon általános. Hol írtam, hogy Zyzz semmit sem tett azért, hogy 23 évesen szívrohamban haljon meg? Te meg akarod élni a hetvenes éveid, ő pedig inkább olyan életet választott, amivel nem feltétlen jár együtt ez. Egyébként a testvére most 38, ő még él. Schwarzenegger 77, ő is él. Érdekes, nem?


U mirin?

aug. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

#24 - minden emberi lény bír némi aggyal, csak a vitakultúra hibádzik a gyakorin egyes személyeknél.


Hogy te hogy állsz ilyen téren, azt inkább nem részletezném - hisz a válaszom egy szóval sem kritizálta azt, amit írtál, csak továbbgondoltam a témát - hogy eme kőgazdag celeb-pöcs életfelfogását illetően a gyengébbeknek is leessen a nagy tanulság!

🤦

aug. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
45%

Mivel teljesen irreleváns volt a kérdés szempontjából, mikor, miben halt meg Zyzz, ezért nyilván úgy értelmeztem, hogy engem próbálsz gúnyolni azért, amiért őt hoztam fel példának.

Közel nem volt kőgazdag amúgy, azért volt csak pénzesebb, mert netcelebbé vált.

aug. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

#26 (01:52) - szerintem egyáltalán nem "irreleváns" egy úgynevezett "példakép" életét kivesézni arról az oldalról is, melyet nem az nem szívesen láttatna.


Azért ilyen izmokat kipumpálni 22 éves korra nem egy olcsó dolog, és ma már egy celebkarriert sem lehet csak úgy ingyen elindítani. Ennek az arrogáns faxingernek csak az volt a dolga, hogy pumpálja az izmait, és az egóját más - értékteremtő életre készülő - fiatalokon fényezze.


Akik életét fiatalon megkeserítették az ehhez hasonló faxok, azok nem hullatnak könnyet ezért az alakért és nem is tisztelik a hasonló állatfajtákat, viszont belátják a magyar alternatív rock szülte bölcs gondolatot:


"Sok szép halott állat, mutatja neked, hogy mennyivel jobb nálad!"

aug. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
45%

Nem olcsó? A kőgazdag legfeljebb azokra mondható, akinek millió euró/dollár/font/normális deviza felett van a vagyona. Zyzz csak egy átlagos ausztrál volt, aki abból vette az első kondibérletét, hogy eladta a WoW accountját.

Te meg maradtál egy sad cunt ahelyett, hogy eljárnál gyúrni. Büszke lehetsz magadra

aug. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

#28 - büszke vagyok arra, hogy egy kor szintjén természettudósnak számító műveltségű emberré váltam. Ez gyúrás mellett nem jöhetett volna össze, és emellett fogalmam sincs arról, hogy miféle "WoW account" eladásával szerezhettem volna annyi pénzt, ami a költséges gyúrós életvitel egy számottevő részét fedezhette volna.


Lehet, hogy mégis egy "senki", "szar" és "értéktelen" genetikai korcs vagyok?

aug. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
72%
Őszintén élvezed az életed?
aug. 12. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!