Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van arra bármi bizonyíték,...

Van arra bármi bizonyíték, hogy a biciklizést nem lehet elfelejteni? Vagy ez csak egy mondás?

Figyelt kérdés
aug. 5. 07:38
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehet elfelejteni.
aug. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha több évig nem bicikliztél és utána újra kezded, elég szokatlan. De már több hónap kihagyás után is más kicsit, hozzá kell szokni. Plusz ott a kresz is.
aug. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
#2 milyen kresz? Én nem vettem észre, hogy bárki használná.
aug. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A prérin biztos nem kell, de a nagyvárosban ha a könyvet nem is olvassa, de azért tapasztalat meg rutin nem árt.
aug. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
#4 A fővárosban élek. Kanyarodásnál nagyon ritka ha jeleznek, forgalommal szemben mennek, piroson át. Van, hogy elütik biciklivel az embert. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy mióta itt lakom hány szabályosan közlekedő biciklist láttam. A felszerelésről ne is beszéljünk...
aug. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Izommemória jelen tud lenni, ez segíthet visszaszokni a biciklizéshez, de önmagában nem elég pl. az egyensúlyérzék miatt.
aug. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jócskán nyugdíjas vagyok, de évek óta nem ültem kerékpáron. Múltkor kihoztam a régi biciklimet, kipróbáltam. Teljesen természetes volt, mintha tegnap használtam volna. Ugyanilyen az úszás, évekig nem úsztam (mivel anno csak a Tiszában úsztam, strandra nem járok soha). Mivel a gyerekeknek építtettünk medencét, ebben a nagy melegben kipróbáltam. Ugyanúgy tudtam úszni, mint anno, évtizedekkel ezelőtt. Nem lehet elfelejteni.
aug. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az izommemória hosszútávú memória típus, ráadásul igen mélyen kódolt, agysérüléseknél elég ritka hogy az izommemória maradandóan károsodjon szemben a többi memóriatípussal amik ehhez képest nagyon sérülékenyek.

Mivel a biciklizés kizárólag izommemóriát használ elfelejteni nagyon nagyon hosszú folyamat, úszni pedig szerintem el sem lehet felejteni.

aug. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Èn 8 èvig nem bicikliztem, aztán vidèken, pár sör után (3 sör volt) nem ülhettem kocsiba, de gyalog messze lett volna a bolt. Biciklivel mentem, az első pár mèter volt fura, de utánna sima. Annyi hogy règen úgx bicikliztrm hogy a kormányt se kellett fognom, most már az nem biztos hogy menne
aug. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Annyira komoly agysérülés kell hozzá, hogy utána már járni se tudsz.
aug. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!