Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan, amit azért nem...

Van olyan, amit azért nem csináltok, csináltatok, mert (szerintetek) "hülyén néz(ne) ki"?

Figyelt kérdés
aug. 2. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért ennél kicsit lehetnél konkrétabb?

Milyen szituációra gondolsz?

aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Raszta hajat. Mert ha megunom, kopasz lennék..
aug. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyedül szórakozóhelyre menni.
aug. 2. 15:05
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Senkit nem érdekel ha egyedül mész bulizni.
aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze sokminden.


-pl felvennék miniruhát magassarkut nőciskednék végre mint anno, de állandoan hülyén nézne ki hogy gyerekkel igy megyek le kenyérért, vagy a homokozóba, viszont semmilyen esti vagy akármilyen kikapcsolódasom soha de soha nincs ahova passzolna bármi is, szinte mindig a munkahelyi dresscode-ban vagy, utcai sportos anyuka stilusban "kell" lennem. Es már gyűlölöm hogy nem lehetek kvázi nő vagy önmagam.


Persze dacolhatnék hogy kimegyek platformos magassarkuban a jatszotérre ha ki akarom magam röhögtetni az anyukák apukák seregében. De nincs feltunési viszketegségem.


- vagy pl disztingválnom kell magam munkahelyen. A harsánykodás nyerő. Tehát el kell nyomni a sikítva röhögéseket, vagy azt is pl ha átmozgatnád magad es pl tornaznál kicsit a monitor elott, nem csinalhatsz szelfiket, karácsonykor nem illene elszállos chilles zenével aláfestett tüzijátekvideokat küldözgetni a munkahelyi közös csopiba ahova mennek az ilyen boldog karácsonyt egyszeru képeslapok mindenkitol, jobb ha te is vagy small talkozol csak, lenyomod a buék köröket csak szolidan egy mézeskalács képpel és ennyi vagy ne írj a közösbe inkább semmit. Vagy pp volt flashmob tánc amit szivesen feldobtam volna, de ott is eldugultam es maradt a sima faék egyszerű csoporttánc, tapsolj meg fordulj lépj balra 2-t mrg jobbra 2-t es megint taps..de szerintem egy ovis előadás is izgibb ennél, de nem kezdtem el ötletdobálni inkább ott sem.


Szóval önelnyomások tömkelege talán az amit én csinálok csak mert nem a hozzá valo közegben vagyok és inkább kell vegyülnöm beolvadnom a pl kollektívába vagy játszótéri anyukák közé mint kiríni. Ez utóbbi nem lenne szerencsés ha nem akarom hogy köpködjenek kibeszéljenek(ami amugy így is megy enélkul is szolidstyllal is hogy a szájukra vesznek sokan és véletlenül sem jóindulattal soha.)


Vagy pl rühellem a kisebbségi komplex eladokat akiknek allando frusztrációjuk hogy őket is észre kell venni köszönni mosolyogni esetekben kedveskedni, még ki is írják néhány helyen hogy a penztárnál ne telefonozz köszönj ha bejossz és kérek vmit ne ugy mondd hogy lesz egy kávé pl, pedig en is voltam elado nekem semmi bajom nem volt egy vevővel se azzal se aki félig alszik még reggel és rám se néz meg motyog, azzal se aki nem köszön en simán elvoltam bárkivel.

De szoval mégse csinálom meg soha hogy nem koszonok nem mosolygok nem kedveskedek mindig fel "kell" vennem vmi bájolgós s.ggnyalós maszkot, nehogy behisutizzen valamelyik figyelemhiányos hülye.


Ja ugyanez meloban is. Hetfon reggel mikor magadnál se vagy képes megsértodni a portás is ha nem mosolyogva dalolva jóreggeltezel, még megvádol hogy bajod van vele ha simán köszönsz csak. Aztán kdzdődnek a kúttalan hót felesleges vitták játszmák mobbingok.


Vagy pl a fagyis sütis papucsomat nem merem bevinni váltociponek se a munkahelyre.

Ilyesmi csak rózsaszin és hatalmas hab a teteje is. Csak azt nem találom googlen

[link]

aug. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek táncolni, dalokat énekelni, ugrabugrálni de ez nyilván hülyén nézne ki 35 éves férfiként a Deák tér közepén.


Ellenben egyedül szórakozóhelyre menni? Abban mi a fura?

aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a fura benne, hogy az emberek többsége nem egyedül jár szórakozóhelyre. Nyominak néz ki egy ilyen ember, mint akinek nincsenek barátai, akikkel elmehet. És ha valakik ezt gondolnák rólam, igazuk lenne.
aug. 2. 22:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csak egyedül szerettem járni bulizni. Azért, mert amit én szeretek zenét, azt a legtöbb ember nem szereti vagy nem is ismeri. És ha egyedül mentem, nem kellett azt hallgatnom, hogy menjünk már, unatkozom, nem jó, álmos vagyok. Reggelig tudtam táncolni az EBM-re, imádtam.
aug. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7: meglepődnél mennyi embert hidegen hagy hogy te kivel vagy ott. Az emberek többsége csak magával meg a saját problémáival foglalkozik. Amíg te azzal vagy elfoglalva h nehogy megtudják h egyedül vagy ott, addig a csajok meg azzal h ne lássák meg a feleslegüket, nehogy elkenődjön a szemfestékük vagy a sminkjük mert az milyen ciki már, nehogy valaki ugyanabban a ruhában legyen, nehogy összefussanak valakivel akivel nem akarnak, nehogy valami erőszakos bunkó rájuk szálljon, nehogy tegyen vki valamit a piájukba, stbstbstb.


Én sokszor voltam egyedül buliban, legtöbbször azért mert épp egyik haverom se ért rá, vagy mert külföldön voltam munka miatt ahol nem ismertem senkit de mégsem akartam a hotelszobában rohadni. De bármi oka lehet, és ha egyáltalán feltűnne ez valakinek, gondolhatnak ilyen indokokra is.


Nem attól nézel ki nyominak egy buliban hogy van-e veled ott valaki vagy sem, hanem attól ha nem érzed ott jól magad, nem érzed magad elég értékesnek, túlzottan mások véleményétől, értékelésétől függsz, nem érzed jól magad a bőrödben, feszengsz, szorongva bámulsz, stb.

Ezek mind lerínak az emberről és ettől tűnik vki "nyominak".

aug. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!