Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fáj egy kis pozitív megnyilván...

Fáj egy kis pozitív megnyilvánulás az embereknek?

Figyelt kérdés

Elkezdtem tevékenykedni a social médiában, számos ismerősöm csak figyel és ennyi, amikor élőben találkozunk nyalizik hogy jaaaj de jó vagyok benne, de egy gombnyomással nem támogatná.


A párom közeli rokonai nem jelölnek be facebookon pedig a karácsonyokat, újévet is együtt töltjük. Amikor találkozunk puszit sem adnak, csak az anyjuknak, és nekem csak integetve köszönnek el de van, hogy kb. sehogy.


Várom, hogy szétszedjetek


júl. 30. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Social Media...

Mit vártál?

júl. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Nincs min csodálkozni: magyarok vagyunk.
júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sok olyan tartalom van az interneten, aminek elismerem az értékét, de nem érdekel. Ettől az illető nem kevésbé ügyes, nem kevésbé dolgozik keményen. De engem pl. nem érdekel a sminkelés, akármennyire is szép, vagy az autó pimpelés, a gördeszka trükkök...

Az algoritmusodat a követéseid, likejaid és az eltöltött időd formálja, tehát tök érthető, hogy nem szeretnék, hogy a fiókjuk tele legyen valami olyannal, ami nem érdekli őket.


Elvárni nem nem okos dolog. Nem tartoznak neked semmivel, ha nem érdekli őket. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem ismernek el, de ha nekem pl. metál zenekarom lenne, a nagymamám akkor se jönne el a koncertre, mert nem lenne neki komfortos, nem érdekelné. Büszke lenne, ha sikereim lennének, persze, de az nem az ő világa.


A puszilkodás megint más téma, de tök megértem, hogy nem mindenki vágyik a rokona párjának a fizikai közelségére. Én sem szeretek puszilkodni. Azért azt te is felfogod, hogy a saját anyjuk más dolog, igaz? Vagy ez nem egyértelmű?


Nekem kicsit olyan érzésem van, hogy te szeretnél kitűntetett figyelmet. Nyilván ha influenszer akarsz lenni, akkor nem meglepő, hogy szereted a figyelmet, meg a középpont szeretnél lenni, de meg kellene érteni, hogy ez miért nem mindig lehetséges és miért nem mindenki vevő rá.

júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!