Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A műköröm mánia ilyen gyári...

A műköröm mánia ilyen gyári munkás dolog vagy már tényleg minden nőnek nem jó a saját?

Figyelt kérdés
Nálunk nagy divatja van a mukoromnek. Kb a nők háromnegyedén az van
júl. 29. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Strapabíróbb mint a saját, emiatt ideális lehet olyan fizikai munkához ahol engedik.
júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Divat már elég régóta, de szerintem még mindig jóval több nőnek a sajátja van.
júl. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Akinek az van, annak szerintem egyszerűen nem tud máshogy hosszú lenni.



Tőlem elég sokan kérdezik, hogy hogyan tudom ekkorára megnövelni. (Átlagban ilyen 5 mm körül van, de van, mikor nagyobb.)

Nő magától, b+. Ráadásul falusi vagyok, s még sem töretem le, ha átmegy a kezemen csak úgy hirtelen 200 szénabála... Másnak hogy sikerül?

júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sosem volt műkörmöm, de szerintem nem ördögtől való dolog.

Vannak nagyon szép munkák. Csak türelmem nem lenne x hetente órákig ott ülni, míg kész lesz.

Én magamnak festem, szokták dicsérni, hogy milyen szépek a körmeim.

júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szolovjov ***** válasza:
0%
A műköröm még hagyján, de hogy minden második ember össze van már firkálva..
júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1 okból van műkörmöm:


Képtelen vagyok normálisan kilakkozni és manikűrözni magamnak. + a saját lakkozásom pár napig néz ki valahogy, míg a szakember által készített 3 hétig. Amúgy s méretű körmöm van, amit 90 százalékban egy színűre lakkoztatok vagy franciára.


Persze sok ízléstelen, szétcsicsázott borzalom is van, az tényleg ilyen gyári munkás feeling.

júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1x volt, esküvöre csináltattam, de zavart motorozásnál és zavart az irodában, mert nem tudtam tőle gépelni. A körmöm is gyorsan nő, így 2 hét múlva gusztustalan volt.


De ami leginkább visszatart ettől a műkörmözésnél az a mikroműanyag halom, ami vele jár! Elképedtem, hogy csiszolásnál a 10 körömről mennyi szemét lejött. És az szépen ugye megy a kukába :/ Kössz, de nem.

júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

Ja, elég proli szokás lett belőle.

Persze az nem baj, hogy elhízott vagy kirohadt a foga, de a műköröm, műszpilla alap tartozék.

júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szellemi munkát végzek valamint festek (nagy vászon képek, olaj meg akrill) meg sokszor gyúrok tésztát sütikhez, pizzához stb...

Kb L és XL között szokott lenni a körmöm. Nem az a nagy csicsás kocka hanem mandula alakú, igênyes.

Én pl sokáig a stressz miatt rágtam a körmömet meg tépkedtem a bőröm. Amióta műkörmöm van erről leszoktam. Esztétikusabb a kezem, valamint nem törik olyan könnyen a körmöm ês pl a têszta darabkák is könyebben kijönnek alóla körömkefével mint a rövid rágott körmömből.

júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk a cigányoknál népszerű. Tetves, büdös, koszos, de a műköröm és szempilla megvan csináltatva
júl. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!