Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed pszichiáter...

Mi a véleményed pszichiáter rokonom véleményéről?

Figyelt kérdés

Rokonom 64 éves pszichiáter főorvosnő nagyapám húga.


Arról beszéltem neki , hogy két jó barátom szülei gyülis keresztény hívők már kb 15 éve. És olyanokat mondanak hogy a Sátán bünre csábítja embereket aminek ellen kell állni. Meg nekik ad Isten latomast, sugallatokat...


Nos nénikém véleménye az hogy az

ilyenek már megszállottak túlbuzgóak. Ezért az agyuk mindig ilyeneken jár és idővel elkezdenek hallucinálni, pszichés betegség alakul ki náluk. Hiszen egy túlvilági hatalom felsőbb erő sehogy se lép és nem is akar egy földi halandóval kapcsolatba lépni. Pláne sugallatot nem ad. Ez egy kezdődő skizofrénia az ilyen túlbuzgóaknál. És hogy senki sem tudja az igazat hogy ki is az aki felettünk van , azt meg pláne nem hogy mivan a halál után.


És O szerinte nem kell tulragozni. Szeretni kell egymást, békében élni és kész. Bűnt mindenki követ el emberek vagyunk


júl. 29. 06:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy sima személyes magánvélemény. Nem pszichiáteri.
júl. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Anélkül is hasonlóan gondolom, hogy pszichiáter lennék.
júl. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

Egyetértek vele.


Ettől függetlenül a pszichiáter az egyetlen olyan orvosi szakág amit a legkevésbé tudok tisztelni. Még tinédzser koromban (amikor valójában teljesen jól éreztem magam, nem is értem hogyan kerültem hozzá) egyik vizsgálat után azt mondta, hogy be kell feküdni. Mikor megkérdeztem, hogy miért nem válaszolt, hanem egyből jöttek többen és barbár módon kezdtek el kezelni. Branült is úgy szúrták be, hogy 4-en közben lefogtak amit szintén nem tudok hova tenni hiszen nem ellenkeztem, csak meg akartam volna tudni, hogy miért kell befeküdnöm. Aztán begyógyszereztek. Na onnantól az szenvedés volt, azt hittem meghalok. Válaszokat továbbra sem kaptam.


Azóta eltelt 22 év, de ismerősök elmondása szerint akik jártak pszichiátrián, nem változott semmit az egész. Undorító ami ott megy. Nem tudok rájuk orvosként tekinteni.

júl. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki olyan hamis prófétáknak hisz, mint pl a Németh Sándor és társai, az szerintem sem teljesen százas. Laptopból prédikál? Ugyan már! Zéró hitelesség és az egész egy nagy-nagy hipnózis.
júl. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a pszichiáter azt mondja, hogy senki nem tudja, mi az igazság a felsőbb hatalommal kapcsolatban, akkor mi alapján nevezi hazugságnak, ami a hívők állítanak? Éppúgy lehet igaz is. Ő mondta, hogy nem tudja. Pláne skizofréniának diagnosztizálni?
júl. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kérdező nem beszélt konkrétan a hit gyülekezetéről. Nem biztos, hogy róluk van szó.
júl. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szakmai ártalom 😃


Én nem gondolnám hogy a vallásfanatikusok amúgy valóban skizóvá válnának idővel. Egyszweűen csak hülyék már a kezdetektől. IQ beli a probléma, nem pszichiátriai

júl. 30. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!