Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem kell félni a b*nkó...

Miért nem kell félni a b*nkó emberektől?

Figyelt kérdés

júl. 23. 22:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Szóval azért nem kell félni a bunkó emberektől, mert őket minősítí???
júl. 23. 23:35
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a bunkó embereket pont a más félelme táplálja. Hetekig tűrtem egy paraszt kollegám cseszegetését, aztán úgy beolvastam neki, hogy megmozdulni sem tudott utána. Azóta békén hagy.

Voltam már bunkó emberekkel extrém kedves, az nagyon felidegesíti őket.

júl. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm
júl. 23. 23:53
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
#11 így van. A bunkó ember a saját maga lelki szegénységét vetíti ki.
júl. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
53%
Mégis azok a főnökök meg hatalmuk van feletted
júl. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
68%

#15 én igazából több munkahelyemen is észrevettem, hogy már nem csodálkoztam rajta, ha a feletteseim bunkók. Aki kedves volt, annak kihasználták a dolgozók a jóindulatát és sz*rba se nézték, sok gondja volt emiatt a saját feletteseivel.

Most olyan helyen dolgozom, ahol nagyon sok a diák, szinte kezelhetetlenek, lusták és visszabeszélnek, megtagadják a kéréseket. Nem egyel már kénytelen voltam én bunkón beszélni, hogy valahogy rávegyem a munkavégzêsre...

júl. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A szimplán bunkó embereknek több oka lehet.

Lehet ,hogy a nőjük nem akar szeretkezni velük ,mert alkoholisták vagy ,mert megutálta a nőjük,feleségük valamiért.

Lehet ,hogy a szomorúság valami családtag vagy egyébb traumák így jönnek ki rajtuk stb.

Ennek számtalan oka lehet.

Ők csak szimplán bukók általábban ártalmatlanok.



A bunkó és agresszív,kötekedős emberektől azért nem kell félni ,mert azért csinálják ,mert nincs önmaguktól felépített önbizalmuk,illetve önbecsülésük.Ők gyengék.

Általábban ,ha rájuk versz egyet akkor ők fognak legelsőnek rendőrökhöz fordulni.

júl. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!