Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen következmén...

Szerintetek milyen következménye lesz Agócs Tibor tettének?

Figyelt kérdés
Nem jogilag értem, hanem rá és a családjára nézve.

júl. 22. 00:39
1 2 3 4 5 6
 41/54 veszettkecske ***** válasza:
0%
Mit is tett? Mit okozott? Lett valakinek baja? Lufi az egész, lehet fújni, nagyot durran, oszt semmi több.
júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:

Szerintem az Agócsot is még így vizsgáztatták, mielött bármely véranyuka nekirontana az utcán:


https://www.youtube.com/watch?v=1QuJSjRN7B0


Bár a történtek után szerinte fülét farkát behúzná.

júl. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
100%
Szakmunkás bajusz level 100. Igen ezek kenik egymást rendesen, de olyan mint valami kocsmai bunyó.
júl. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:

Ez volt a 80-as évek vége, mindenkinek ilyen volt.

Amúgy a kyo ilyen földhözragadt, nem ugrabugrálnak, föleg a negyvenedik után.

Mára mondjuk jobb helyen már kultúáltabban vizsgáztatnak.

júl. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 veszettkecske ***** válasza:
kyo 90-es években is még ez volt, legalábbis mikor még jártam. Kék-zöld-lila mindenhol :D
júl. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
100%
De egy gyereket rúgott fel a levegőbe hogy majdnem a nyakát törte, pont egy súlycsoport baszki!!!!!!!!
júl. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 veszettkecske ***** válasza:
Hidd el nekem, szakértelemmel, gyakorlattal és tapasztalattal tette :D ez szemmel látható. Hogy ezzel mire célzok azt mindenki eldönti maga. Mink hittanórán hitoktatótól kaptunk ennél jóval durvábbakat anno, csak akkor még senki nem vette ezt fel, otthon meg hiába panaszkodtunk, úgy voltak vele, hogy megérdemeltük. Na persze. Volt tanár aki egy 20 dekás kulcscsomót hajigált a delikvensek fejének erővel, addig amíg valaki szemét egyszer majdnem kiütötte. Híradóba nem kerültünk ezekkel. Aztán lehetne még mesélni... amikből sosem lettek ügyek.
júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
100%

"Volt tanár aki egy 20 dekás kulcscsomót hajigált a delikvensek fejének erővel, addig amíg valaki szemét egyszer majdnem kiütötte."


Fel is rúgtam volna, ez nem nevelés, szemét-mocsok gyermekbántalmazó!

De azért mi csodálkozunk ha a gyerek megmártja a tanárába a kést!

Lehet hogy a család és az iskola tapasztalata együtt már túl sok!

Nem mindenki szuper családi mintából jön, ez meg csak olaj a tűzre!

júl. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:

"Fel is rúgtam volna, ez nem nevelés, szemét-mocsok gyermekbántalmazó!"


Akkoriban nem rúgtál volna fel te senkit. Engem egy anyázás miatt (semmit tettlegesség) majdnem kitiltottak minden középiskolából, legalábbis ezt akarták elérni. Lakatos rómeónak ez mindegy lenne, de nekem még voltak további terveim.


"De azért mi csodálkozunk ha a gyerek megmártja a tanárába a kést!"


Érdekes, hogy ez pedig au utóbbi idökben lett gyakoribb.

júl. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

"Volt tanár aki egy 20 dekás kulcscsomót hajigált a delikvensek fejének erővel, addig amíg valaki szemét egyszer majdnem kiütötte."


A vicc az, hogy most van az ismeröseim közt egy tanító, aki most az egyik leghabzószájúbb gyerekvédö a FB-n, viszont nekünk általánosban 1.-2. osztályban ilyen A4 mappa méretü irattartóval püfölte a fejünket, ami tele volt érmével is, már ha nem viselkedtünk.


Egyszer még majdnem vissza is ütöttem, mert csak a periférikus látómezöben láttam, hogy odasiet valaki, és fejbever (alacsony alkatú volt és azt hittem valamelyik idösebb napközis gyerek).

júl. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!