Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen következmén...

Szerintetek milyen következménye lesz Agócs Tibor tettének?

Figyelt kérdés
Nem jogilag értem, hanem rá és a családjára nézve.

júl. 22. 00:39
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
Felveszi Kubatov a fradiszecuritibe B-közép oktatónak.
júl. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
60%

Semmi sem történik véletlenül. Lesz kövtkezménye. Bár nem úgy, ahogy sokan szeretnék. Nekem az a véleményem, hogy politikailag megrendezett müsor lehetett az egész, aminek szegény gyerek volt az elszenvedöje.


A kyosokról tudni kell, hogy a sok szakadás után a szervezetek nagyon összetartók.

Igaz nem egy utcai harcra alkalmas sport, de a hatalom mégis veszélyt lát benne.


Teljesen triviális a hatalom részéröl, hogy kontroll alatt kell tartani, mint ahogy egyes országoban listázzák is a klubtagokat, és van ahol a tagságot le kell jelenteni, mint itthon pl. egy riasztópisztoly viselését.


Szóval: Agócs odaviszi a gyereket a kamerakép közepébe, és felrúgja (bár itt valszeg túlteljesítette a megrendelö kérését, ha van ilyen).

A média leadja, elökerülnek az 5 perc hírnévért az ilyen Kugli félék, pajzzsal felvértezett oszlopot rugdosva (kyoban ismertem aki basball ütöt rugdosott, és nem kipárnázva), meg felháborodik mindenki joggal, ö meg elmegy külföldre.


Ö elvégezte a küldetését. A felháborodás odáig fajul, hogy már a leninlányok és OV is róla beszél. Elökerülnek a 20-30 évvel ezelött "bántalmazott"-ak, majd a sokadosztályú ügyvédek, majd amikor a közhangulat már a karatésok ellen fordul, bevezetik a tagok listázását és megfigyelését, hisz mindenki ezt szeretné ugye... mert hát bárki gyerekével elöfordulhat, és fogjunk össze...

júl. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
48%
Fogalmam sincs, te miről beszélsz 22-es. Ez a f.szi egy igazi kretén, tróger, ami most szerencsére kiderült és így, hogy a legtöbb ember ellene fordult a korábbi bántalmazottak is megmertek szólalni. De amiért ő ilyen, azért az még nem jelenti azt, hogy minden karatés ilyen.(Bár sok értelmét amúgy nem látom a karaténak, igen ez egy harcművészet meg van egy szellemi háttere, de inkább a box/kick-box, ez viszont csak az én szerény véleményen.) Legfeljebb több az agresszor a hasonló sportot űzők között, de sok köztük az olyan is aki nagy önfegyelemmel rendelkező rendes ember, aki tényleg csak akkor harcol, ha muszáj de legtöbbször elég egy határozott fellépés is és azt is tudják, hogy egy átlag emberben nagyon könnyen és hamar lehet kárt okozni. Kunkli üzengetését én sem értem... Miért nem keresi meg ha haza jön a kis "nyaralásából" tibi bátyánk? Nem csak lesz, hanem már van következménye a tettének, de nem jogi értelemeben. Minden díjat/címet visszavontak tőle. Dojok-ban többet már nem praktizálhat, szinte minden ember megveti. Lehet normális munkát sem talál majd, legalább is ebben az országban. Az viszont nem kizárt, hogy egyszer majd megfogják találni felbérelt alvilági figurák...
júl. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:

"De amiért ő ilyen, azért az még nem jelenti azt, hogy minden karatés ilyen."


Hát sajnos voltak már erre irányuló megnyilvánulások. Célozgatások, hogy még mennyi ilyen lehet. Aztán lehet jön az általános megvetés.


"Bár sok értelmét amúgy nem látom a karaténak, igen ez egy harcművészet meg van egy szellemi háttere, de inkább a box/kick-box, ez viszont csak az én szerény véleményen."


Kérdés, hogy mi a cél. Nekem pont a kick-box volt unalmas 3-4 év után, mert az tényleg csak egymás "püföléséröl" szól, ahogy egyik hozzátartozóm a karatét nevezi. Ez kicsit több. Edzés, versenyzés, valahová tartozás, nyári táborban összejövünk a hasonló érdeklödésü emberekkel, szermináriumokra járunk.

És a többség nem ezt tanítja, de most szerinte sokan azt hiszik, hogy ez megy általánosan.


"Minden díjat/címet visszavontak tőle. Dojok-ban többet már nem praktizálhat, szinte minden ember megveti."


Szerintem továbbra is tudatosan csinálta, volt az a pénz. Pont spanoloknál van.


"Az viszont nem kizárt, hogy egyszer majd megfogják találni felbérelt alvilági figurák..."


Ez nem fog bekövetkezni. A kommentelö anyukák nem fognak senkit felbérelni, az alvilág, aki egyébként szervdonornak adja el a gyerekeket, pont lesz@rja.

júl. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:

Oké értem. A papokról pedig azt gondolnánk, hogy Isten szolgálatában állnak és biztosan milyen rendes emberek, pedig sokszor kiderült már ennek az ellenkezője.... Emiatt nem fogok minden harccal foglalkozó embert elítélni. Hogy mi a cél? (Hát nyilván nem mindenkinek ugyan az). A megfelelő intenzitású mozgás/fizikai kondíció és ami utcán tényleg hasznos lehet(amennyiben ténylegesen szükség van rá!!)ezeket pedig bőven megkapom. Egy utcai harc alapja pedig az ökölharc(de sok befolyásoló tényező lehet) a kezedet pedig box edzésen tanulod meg hatékonyan használni és ezzel kár vitatkozni. Erre pedig lehet építkezni kick-box vagy valamilyen föld harccal, azokból az elemekből amit hasznosnak és hatékonynak találsz. Számomra sosem volt unalmas, ahogy a terepen való motorozás sem(csak mert biztos vagyok benne, hogy valakinek ez is k.rvára az). Mindig jó fej volt az edző és többiek is, nyilván ha nem lett volna az akkor hagyom az egészet a p.csába.

Egyébként pont nem a kommentelő anyukákra gondoltam, hanem azok hozzátartozóira, akiket eddig bántalmazott. Lehet, hogy volt az a pénzt, de akkor költözhet ki családostól külföldre, de várjuk ki a végét....


[link]

júl. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:

"Kunkli üzengetését én sem értem... Miért nem keresi meg ha haza jön a kis "nyaralásából" tibi bátyánk? Nem csak lesz, hanem már van következménye a tettének, de nem jogi értelemeben."


Jó móka volt de felesleges! Majd elverik a seggét a börtönben, remélem odakerül!

júl. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
Ez hangadásnak jó volt (ami mögött van háttér) hogy egy kiskutya az aki fejjel beleállít egy gyereket a földbe! Kunkli megcsinálta a reklámot "Mi lenne, ha...?" alapon.
júl. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
Remélem Sulyok Tamás olvasgatja ezt a kérdést!
júl. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
Már perrel fenyegetőzik az ürge. Ennek van bőr a pof.áján.
júl. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:

Pöfög a makaróni? Fütyül a kis vonat? Köpköd a láma?

Remélem nem ússza meg!

júl. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!