Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kellene bárkinek is...

Miért kellene bárkinek is adjak a véleményére ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

A politika kategóriában már megfigyeltem, hogy tulajdonképpen szinte semmiben sem egyezik az én véleményem a döntő többségével. Így ha valaki ott válaszol, az számomra pusztán annyit tesz, hogy megismerem az ellenoldal véleményét. Bár igazából világnézeti-politikai témákban több mint 80%-ban csak velem egyet nem értők véleményét szoktam olvasni. Tehát én egészen pontosan tudom, hogy mit miért mondanak és mire szoktak hivatkozni a velem egyet nem értők.

Direkt nem írok konkrétumokat, mert nem az a lényeg.


Ebben a kategóriában valami hasonlót tapasztalatok.


Ha megnézem, hogy mi a céljuk az ittenieknek, hova jutottak és hova szeretnének jutni akkor rájövök, hogy semmiben sem egyezek velük. Szinte totál homlokegyenest egymással ellentétes életfelfogás. Pl szeretnék gyerekeket, ellenben a többség nem (vagy max egyet 40 felett). De van még egy rakás más dolog is, nem akarok regényt írni.


Tehát a kérdés számomra, hogy miért is kellene itt bárkinek is adjak a tanácsára ha eleve nem is ugyanaz az elképzelésünk egy párkapcsolatról?



júl. 21. 15:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#11


Sajnos az ilyenek ritkábbak mint minden tizedik.

júl. 21. 22:45
 12/16 anonim ***** válasza:
34%
Hát, jobb ha nem adsz a legtöbbek véleményére. Én csak szörnyülködni járok ide, amolyan katasztrófaturistaként. De nem gondolnám, hogy az itt szétkürtölt vélemények reprezentálnák a társadalmat, már rég összeomlott volna. Úgy gondolom, itt is összegyűlik az oktalanok nagyhangú tömegeinek társasága, mint a közösségi médiában úgy általában. Aztán persze vannak jó szándékú, segíteni akaró, értelmes hozzászólások is (sokszor lepontozottak...) - őket figyelembe veszem, a többit meg ignorálom.
júl. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Senior Séf ***** válasza:
100%
A vélemény olyan, mint a segglyuk. Mindenkinek van, és senki sem kíváncsi a másikéra.
júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Miért hiszed azt, hogy itt bármi is rólad szól? Amivel nem értesz egyet, sőt egyáltalán nem is vagy nyitott az ellenvélemény megértésére, meggyőzni sem akar téged senki, akkor miért foglalkozol vele? Senki nem várja el tőled azt, hogy mindent úgy csinálj, mint a többség. Kilépsz erről az oldalról, és az életed ugyanabba az irányba fog tovább haladni zavartalanul, ahogy eddig. Senki véleménye nem fogja ezt megváltoztatni, ha te nem akarod. Akkor minek agyalsz ilyen felesleges dolgokon?
aug. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Miért kellene, hogy bárki is adjon a véleményedre ezen az oldalon?
aug. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kerdezo, akkor minek kerdezel itt, ha nem adsz masok velemenyere??

En azert kerdezek, mert valamit nem tudok, vagy kivancsi vagyok mas velemenyere, hogyan latnak masok dolgokat... stb. En szoktam adni masok velemenyere itt.

Kapok jo valaszokat.

aug. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!