Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ismerősötök, aki...

Van olyan ismerősötök, aki mindig rendkívül kedvesen beszél? De nagyon.

Figyelt kérdés
júl. 20. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, nem is egy. Őket nagyon kedvelem és nem is csalódtam még bennük. Valóban rendes, jó emberek.
júl. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Most ismerkedek egy pasival és olyan kedves és figyelmes, ami régen volt már. Tisztelettel beszél velem mindig.
júl. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amugy egyik közülük egy fiatal lány, huszonéves. A külseje kicsit különc, vadóc, vagyis elég egyedi. De annyira kedvesen beszél, meg olyan jó, megnyugtató jelenléte van vagyis ilyen kisugárzása vagy hogy mondjam. Kollégám volt egy irodában és arra gondoltam, őt leginkább valami ápolónak tudnám elképzelni. Később megtudtam, hogy tényleg egészségügyi suliba járt, csak aztán más szakmában talált munkát.
júl. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Uuuuhhh, nem így gondoltam. Olyan kedvesen, ahogy az emberek általában nem szoktak.

Mint egy tál méz.

júl. 20. 19:44
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Igen van.Anyád mindig kedves velem
júl. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, úgy hívom, hogy a munkahelyi anyám 😁
júl. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen van. A legjobb barátaim is ilyenek.
júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!