Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha kimaradt a...

Mit tegyek, ha kimaradt a tizenéves korszakom? 33/F

Figyelt kérdés
Haverok, bulik, nekem ezek kimaradtak.. Nagyon szomorú vagyok. Elég introvertált voltam mindig is. Csak úgy felidegesített ez a gondolat, hogy tizenévesként nem volt életem, hogy mérgemben egyszer a fürdőszoba csempéjébe vertem a fejemet.

júl. 18. 18:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Es most "van eleted"?
júl. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1# "Es most "van eleted"?


Persze!

júl. 18. 18:38
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Akkor miert keseregsz azon, mi volt v nem volt 15 eve?

Az meg h belevered a fejed a falba... hat nem a kiegyensulyozottsagra utal, ne haragudj.

júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Na meg bulizni most is elmehetsz, ha tenyleg ez hianyzik
júl. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
De ha most van életed, és elégedett vagy a jelenlegi szociális helyzeteddel, miért foglalkozol azzal, hogy mi volt 15-20 éve? Az már bőven a múlt, ha a fejedet a falba vered, azzal sem változtatsz rajta.
júl. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
A megtörtént dolgokon már nem tudsz változtatni, legyenek azok bármilyen fájóak is. Elhiszem, hogy bánt az egész, de legyen ez egy löket, hogy éld meg jobban a mindennapjaid, tölts időt a haverjaiddal, szórakozzatok most. Nem lesz ugyanolyan, mint fiatal fejjel lett volna, viszont hátha javít a kedveden.
júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
De akkor mi a baj veled most,kerdezo? Mert ez nagyon nem egeszseges,amit leirtal
júl. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

33 évesen se vesztettél még semmit. Bulizhatsz ugyan úgy, b*szhatsz, családot alapíthatsz. Ha rendben van az életed, dolgozol akkor van miből és nincs az hogy esetleg nincs pénz anyának, apának mert rajtad múlik minden már...

Persze meg van a gyerek kornak is a maga élményei.

De ezen már kár keseregni.

júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Én 33 évesen is tini csajokkal buliztam és dugtam. Semmiből nem maradtál még ki.
júl. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

Az, hogy introvertált vagy, egyáltalán nem jellemhiba, csak a társadalom sugallja ezt (pl filmek, ahol a végére társaságkedvelő lesz az addig magába zárkózó kamasz).

Simán bulizhatsz még, ha szeretnél. A múlton fölösleges rágódni, inkább tedd a jelenedet olyanná, amire vágysz (vagy minél hasonlóbbá ahhoz). A jelen az egyetlen, amit irányíthatsz, használd ki a lehetőséget!

Ha az introvertáltság alatt szociális szorongást értesz, lehet, hogy egy pszichológus többet tud segíteni, mint mi, random emberek a neten. Vagy ha nem fér bele anyagilag, egy közeli barát, aki jól ismer, és akivel kibeszélheted a dolgot.

És még egyszer: AZ INTROVERTÁLTSÁG NEM BAJ!! Nem vagy tőle rosszabb, mint bárki, csak más.

júl. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!