Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magadat ismerve, hogyan...

Magadat ismerve, hogyan reagálnál, ha az alábbi természetfeletti ajánlatot megkapnád?

Figyelt kérdés
"Majd magával vitte az ördög egy igen magas hegyre, megmutatta neki a világ minden országát és azok dicsőségét, és ezt mondta neki: Mindezt neked adom, ha leborulva imádsz engem. (Mt 4,8-9)
júl. 17. 20:39
A kérdező szavazást indított:
Elfogadnám az ajánlatot.
Visszautasítanám.
Bizonytalan vagyok a válaszban.
27 szavazat
1 2
 1/14 Metionin ***** válasza:
94%
Tökömnek se kéne annyi stressz. Simán vágjon meg az eurojackpot főnyereményével azt csá.
júl. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Ja, aztán meg ellövik a jobb fülemet..
júl. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Kevesebbet se kér, minthogy add el neki a Lelked, de ez gondolom nem esett le!
júl. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem kösz. Kereshetnék most is többet, de nem vagyok hajlandó több szabadidőmet beáldozni az életemből munkára.
júl. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Előbb fogadnám el, hogy szexistenek minden gyönyör csúcsára repítsenek heti többször olyan Fine ​Print szerűen (Stjepan Šejić). (És itt szukkubuszokról és inkubuszokról van szó amúgy, akik a görög szex és szerelem isten leszármazottai)

Azért magamtól is imádnám őket.


Nem vagyon egy f.sz, aki folyton csak uralkodni akarna másokon. A hatalom egy eszköz, nem pedig egy cél.

júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

Ha tényleg megcsinálja, és jó sorban tart, még mindig jobb, mint amit Isten csinál néha a híveivel pont ezt kérve. A genyóságok inkább tőle származnak.

Legalább még a protekció is meglenne a Pokolban.

júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Pénzért se kéne ez a szarfészek bolygó.
júl. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit kezdenék vele. Meg nem akarok valaki mást imádni csak azért mert hatalmat ad. Nem az istenem ettől még. Gáz, avagy cringe. Ezt mondanám neki: cringe vagy haver, valami hülyével próbálkozz.
júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Volt olyan aki elfogadta és megkapta amit kért.Majd mikor kiélvezte benyögték a számlát.Ki kellett egyenlíteni az már nem volt olyan kellemes.

Ha nem tanul valaki a hibáiból megkeresik mégegyszer ha nem az életét ajánlotta fel.Felkínálják az alkut.

júl. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
#9 Ki volt az?😭
júl. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!